امروز: چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - 10 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 98667
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۶:۲۱
بازخوانی سخنان قالیباف در افتتاح 80 پروژه منطقه14

قالیباف "کار آمدی" که کارنامه اش با مردم حرف می زند!!

آنهایی که روحیه و توان کارکردن ندارند و تنها به دنبال ثروت‌اندوزی هستند ، امروزباید بدانند برای مدیران و مسوولان جامعه ثروت‌اندوزی هرچند از راه حلال جایز نیست و من به خودم در این مدت حق فعالیت اقتصادی مباح، حلال و... را ندادم 

مصداق مدیریت جهادی؛
مرد کار نیستید، چوب لای چرخ دیگران که کار می کنند نگذارید؛

محمد باقر قالیباف در افتتاح همزمان 80 پروژه شهرداری منطقه 14 از موضوعاتی سخن گفت که اگر بی غرض ومرض باشیم ، بدون تردید متوجه شخصیت ومنش و رویکرد این مدیر توانمند وانقلابی در عرصه مدیریتی کشور خواهیم شد.

عزت و اقتدار وامنیت کشور مرهون مجاهدت وایثار گری شهدا وخانواده انهاست

وی که خود یکی از رزمندگان همیشه حاضر در خطوط مقدم دفاع از کیان اسلامی در دوران دفاع مقدس بود ، عزت و امنیت بی مثال کشور اسلامی مان ایران راکه تمام ایام پس از انقلاب را در تحریم ، توطئه وفتنه گری های دنیای استکبار ومزدوران جیره خوار آن قرار داشته است ، مدیون ومرهون ایثار گری ها واز جان گذشتگی شهدا وخانواده مظلوم آنها بر شمرد و در بخش دیگری از سخنانش ، رویکرد مهمتر مدیریتی خود را نسبت به خدمت بی منت به آحاد مردم به نوعی به سیاسیون وطالبان همیشگی قدرت ، متذکر شد.

خدمت به آحاد مردم به خصوص محرومان باید بی منت و نباید سیاسی وباندی باشد و بی‌توجهی به محرومان و مناطق محروم، بی‌توجهی به افکار امام و اصول انقلاب است

وی در رابطه با خدمت بی منت به مردم به خصوص محرومین وپا برهنگان ودر نظر نگرفتن نوع تفکرات سیاسی و عدم همراهی آنان با مسئول مربوطه خاطر نشان ساخت: برایمان فرقی ندارد که مردم آیا با ما همفکر همراه هستند یا خیر، بلکه همه ما زیر چتر نظام اسلامی کار و زندگی می‌کنیم و بی‌توجهی به محرومان و مناطق محروم، بی‌توجهی به افکار امام و اصول انقلاب است، چراکه این انقلاب، انقلاب مستضعفان بود و ما باید قشر محروم را در اولویت فعالیت‌های خود قرار دهیم.

حق نداریم بر ارائه خدمت به محرومان جامعه اولویت‌بندی کنیم

قالیباف در ادامه با بیان اینکه من در فقر و محرومیت بزرگ شده‌ام هیج مسئولی حق ندارد برای ارائه خدمت به محرومان جامعه اولویت‌بندی کند.زمانی ساخت بزرگراه امام علی (ع) یک خیال و آرزو بود، گذشتگان پروژه امام علی(ع) را از مناطق شمالی آغاز و به محله نظام‌آباد که رسیدند آن را رها کردند و ادامه این بزرگراه در مناطق جنوبی که بافت ریزدانه داشت، یک آرزو بود اما برای خدمت به مردم محروم این بزرگراه را ادامه دادیم.

سعی کردیم مترو را به مناطق محروم بیاوریم علی رغم اینکه در تحریم داخلی وخارجی بودیم!!

قالیباف شهردار موفق تهران گفت : در ۱۰ سال اخیر ساخت مترو در دستور کار قرار گرفت و سعی کردیم مترو را به مناطق محروم بیاوریم و امیدواریم تا ابتدای تابستان سال آینده میزان خطوط مترو به ۲۵۰ کیلومتر برسد.۱۳ ایستگاه خطوط مترو ۴، ۶ و ۷ از منطقه ۱۴ می‌گذرد و تملک خانه‌ها بسیار مهم است و باید بگویم هزینه ساخت هر کیلومتر مترو بدون در نظر گرفتن هزینه تملک ایستگاه، ۲۴۰ میلیارد تومان است.
مترو در ۲۰ سال تنها ۷۵ کیلومتر ساخته شد، اما در ۱۰ سال گذشته حجم ساخت مترو گسترش پیدا کرد و ساخت ۷۰ کیلومتر مترو در حالی ۲۰ سال طول کشید که دولت و شهرداری با یکدیگر هماهنگ بودند و حتی می‌توانیم بگوییم دولت و شهرداری یکی بود و اعتبارات به شهرداری می‌دادند، اما در طول ۱۰ سال اخیر و در مدیریت بنده بنا به هر دلیلی یکی از چالش‌های ما عدم عنایت دولت بوده و ما در این مدت دو تحریم داخلی و خارجی را تحمل می‌کردیم.

اصلاگله ای نکردیم!

قالیباف ادامه داد: با اشاره به مصوبات قانونی مجلس برای کمک دولت به مترو و شهرداری‌ها ، حتی یک قران نیز به ما ندادند و تاکنون نیز هیچ وقت از در گله‌مندی وارد نشدم و حالا خودتان می‌بینید که کارهای عمرانی در کشور تعطیل شده، اما ۲۱ هزار نفر به صورت شبانه‌روزی در زیر تهران مترو می‌سازند.
هیچ وقت به دنبال ارائه گزارش کار نبودم،
شهردار تهران گفت : یادمان نرفته که ۲۰ سال قرار بود دولت نمایشگاه بین‌المللی جدیدی بسازد، اما امسال شهر آفتاب ساخته شد و موجب افتخار بین‌المللی یک کشور شده به گونه‌ای که در یک روز ۷۰۰ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کرده‌اند.

موضع قالیباف در باره حواشی ایجاد شده در شهرداری تهران

کاری که برای خدا باشد، حتما از بین نمی‌رود و هرگز دلمان از این اتفاقات نمی‌شکند؛ چراکه افرادی پیدا می‌شوند که آن چیزی را که صدای رادیوی بیگانه علیه استقلال کشور بیان می‌کنند را تکرار می‌کنند و در این مدت دروغ‌هایی را به مجموعه‌هایی شهرداری نسبت دادند که این مساله انصاف نیست و ماه هیچ وقت پشت ابر نمی‌ماند و به زودی حقایق روشن می‌شود.

روحیه و توان کارکردن ندارند مرد کار نیستتند و تنها به دنبال ثروت‌اندوزی هستند ، لا اقل چوب لای چرخ دیگران که کار می کنند نگذارند؛

شهردار تهران ادامه داد : آنهایی که روحیه و توان کارکردن ندارند و تنها به دنبال ثروت‌اندوزی هستند ، امروزباید بدانند برای مدیران و مسوولان جامعه ثروت‌اندوزی هرچند از راه حلال جایز نیست و من به خودم در این مدت حق فعالیت اقتصادی مباح، حلال و... را ندادم چراکه معتقدم ما کاری جز خدمت به مردم نداریم.اگر حوصله کار ندارید و مرد کار نیستید، چوب لای چرخ دیگران نگذارید؛ چراکه قصد برخی‌ها این است که شهرداری با گرایش به حواشی، کار نکند.

ما شبانه‌روز وقت خود را وقف خدمت به مردم کرده‌ایم وبه هجمه ها بی توجهیم

قالیباف افزود : ما امروز به جوسازی‌هایی که ما را از خدمت وا می‌دارد، بی‌توجه هستیم و برخی‌ها بدانند که ما حتی یک دقیقه از وقت خود را صرف دروغ‌پردازی‌های آنها نمی‌کنیم ، .با هرگونه تخلف برخوردکرده و پیشتاز برخورد با متخلفان هستیم و برخی‌ها بی‌انصافی کرده و پروژه‌های بزرگ شهر را زیر سوال می‌برند. به عنوان مثال عنوان کرده‌اند که پروژه عظیم صدر مطالعات لازم را نداشته که باید بگویم حتما این از کرامات ما است که توانستیم پروژه به این بزرگی را که جزو ۵ پروژه برتر دنیا قرار گرفته است، بدون مطالعه به سرانجام برسانیم.

شمایی که حال تونل‌سازی نداری، چرا جوسازی می‌کنی؟

شهردار تهران با اشاره به حواشی تونل توحید و دریاچه خلیج فارس گفت: شمایی که حال تونل‌سازی نداری، چرا جوسازی می‌کنی؟ یا درباره دریاچه خلیج فارس، گفته‌اند که موجوداتی دارد که بچه‌ها را گاز می‌گیرد که باید بگویم که این دریاچه با کسب آرای بهترین صاحبنظران محیط زیستی ساخته شده است.

منتقدان حداقل اندازه جک استراو و فرید ذکریا انصاف‌ داشته باشند که دوستش دارند.

محمد باقر قالیباف در ادامه به دوست داران غرب تاکید کرد : شما که آرزو و آمال غرب و انگلیس دارید، باید بگویم که جک استراو وقتی ایران آمد از تحولی که در شهر تهران ایجاد شده بود، ابراز شگفتی کرد و باید به منتقدان بگویم که حداقل انصاف‌تان اندازه جک استراوی باشد که دوستش دارید.
فرید ذکریا که یکی از گزارشگران مطرح در فضای مجازی است، گزارشی در مورد سفر ۴۸ ساعته‌اش از تهران نوشت و باید بگویم این فرد که دشمن ما محسوب می‌شود، در گزارش خود از پیشرفت تهران تعریف کرد و نوشت که آثار تحریم در تهران دیده نمی‌شود و دشمن ما که اینگونه می‌گوید، چرا برخی در داخل بی‌انصافی می‌کنند.
البته بی‌انصافی طبیعی است و روشن است که هرچقدر به انتخابات نزدیک می‌شویم این بی‌انصافی‌ها بیشتر می‌شود؛ چراکه آدم یا کار می‌کند یا حرف می‌زند یا کار نمی‌کند و دروغ می‌گوید.

توضیح مدیر مسئول هشدارنیوز:

هر چند اگر انصاف باشد و فارق از مسائل باندی وجناحی به واقعیت ها نگاه کنیم ، همانگونه که اگثر بزرگان اصلاح طلب واصولگرا در باره توانمندی مدیریتی دکتر قالیباف لب به اعتراف گشوده اند ، واز سویی نیاز جامعه نا بسامان ، وضعیت اسفبار اقتصادی واجتماعی وفرهنگی و... کشور که ماحصل بی تدبیری وبی برنامگی مدیریتی مدعیان خدمت گذاری به مردم از دوران پس از دفاع مقدس تا کنون است ، وجود و حضور یک مدیریت توانمند با تجربه ودارای کارنامه عملی وموفق در عرصه مدیریت اجرایی کلان کشور است ، بد نیست دوباره حقایقی را باز خوانی کنیم :
دکتر محمد باقر قالیباف از 16 سالگی رویکرد مدیریتی خود را با حضور در شهر زلزله زده طبس وقبول مسئولیت سازندگی بخشی از ان شهر در نوجوانی به اثبات رساند و تداوم حضور فیزیکی خود در دوران 8 ساله دفاع مقدس وعبور یکی پس از دیگری از سد ها وموانع بسیار سخت دشمن تا بن دندان مسلح با عنوان فرماندهی گردان ، تیپ ولشکر خط شکن ، آنهم در سنین جوانی ، به عنوان یک ارمغان از توانایی های خارلعاده مدیریتی یک جوان ایرانی با کارنامه ای روشن و شفاف ، به یادگار گذاشت .
محمد باقر قالیباف بعد از اتمام دوران دفاع مقدس ، با زیرکی وهوشیاری رهبر انقلاب ، که جریانی در صدد حذف یادگاران با تجربه دوران دفاع مقدس و مشی مدیریت جهادی بر آمده بودند ، با احکامی بصیرتی وکار آمد به میدان مدیریت های مختلف وارد شده ودر تمامی آن آوردگاه ها به اذعان تمامی کارشناسان و دوست ودشمن ، موفق وبی نظیر عمل نموده است .
در عرصه عمل ، مدیری بی مثل ومانند است و بی شک شبیه ایشان در کار آمدی وکار های سخت در خدمت بی منت به مردم در کشور سراغ نداریم که هیج شعار نداده وحرف نمی زند و همیشه عمل می کند وموفق هم هست .
دکتر قالیباف در بیاناتی که در بالا آمده است به خوبی در چند زاویه واقعیت های مدیریتی خود را بیان نموده است . که سعی شده است با تیتر درشت ورنگ قرمز بُلد شود که مهمترین آنها مشی بی ادعایی وکم حرفی ایشان است ، تا جایی که حتی در مقابل هجمه ها وتخریب ها هم سکوت برگزیده ومعتقد است آنهایی که کار نمی کنند فقط حرف می زنند ونیازی نیست انهایی که عمل می کنند حرف بزنند ، چراکه کارنامه خود گویای همه چیز است!!+ 7
I_DONT_LIKE_IT - 4

بازدید: 748

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید