امروز: چهارشنبه, ۰۸ تیر ۱۴۰۱ - 29 June 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 62564
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل

نامه اعتراض جنبش عدالتخواه دانشجویی به حکم نماینده کامیون‌داران معترض

جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه ای خطاب به ریاست قوه قضاییه پیرامون حکم صادره نسبت به سید میثم صفاییان نماینده رانندگان معترض به فساد موجود در سیستم حمل و نقل  کشور مراتب اعتراض خود را بیان کرد.

متن این نامه بدین شرح است:

متاسفانه شاهدیم  بعضا حرکت های ضد فساد مغرضانه و یا غیر مغرضانه توسط دستگاه های متبوع در نطفه خفه میشوند و بانیان این حرکت های انقلابی چنان سرکوب شده که درس عبرتی باشند برای آنانی که فکر این گونه حرکت ها را در سرشان می پرورانند.

بدبختانه دستگاه های متبوع وقتی میبیند که عده ای با این جدیت به دنبال رفع فساد هستند و از قوه قضاییه درخواست رسیدگی را دارند، به جای احتمال وجود فساد و پیگیری، آنان را به “تحریک مردم به قصد برهم زدن امنیت کشور” متهم کرده و کاری را میکنند که نباید!

از کی تشویق مردم به مبارزه با فساد، تحریک مردم در برهم زدن امنیت کشور شده است؟ آنچه که برداشت می شود این است که این حرکت باعث برهم خوردن امنیت مفسدان شده نه برهم خوردن امنیت کشور. امنیت کشور وقتی رقم می‌خورد که فعالیت های اقتصادی سالم بدون وجود فساد صورت گیرد تا به رقابت اقتصادی سالم و تولید ملی و در نهایت به تحقق اقتصاد مقاومتی بیانجامد.

انتظار ما این است که “دستگاه قضایی باید بی اغماض و بدون ملاحظه، هرجا فساد و یا عملی را برخلاف قانون و در جهت سوء استفاده ملاحظه کرد، با آن مقابله کند ” و بدانید “اگر مبارزه با فساد انجام نگیرد همه کارها لنگ خواهد ماند.” البته همه این انتظاراتِ ما منوط به این است که قوه محترمه در تشخیص فساد و مفسد دچار اشتباه نشود و کوزه خر را بجای کوزه فروش بازداشت نکند.

باشد که قوه قضاییه در جهت پیشبرد اهداف انقلاب فساد را در سیستم  از بن، ریشه کن کرده و مأمنگاهی باشد برای آنانی که مبارزه با فساد را یک جهاد همه جانبه میدانند./خبرگزاری دانشجو+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 3

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید