امروز: یکشنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - 26 September 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 46944
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴
دسته: چهره ها
پرینت
ایمیل

نگران افزایش قیمت در ماه رمضان نباشید

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با اشاره به ثبات قیمت گوشت در بازار گفت: با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان و افزایش مصرف در این ماه به دلیل عرضه بیش از تقاضا افزایش چشمگیری در قیمت‌ها نخواهیم داشت.

خبرگزاری میزان: علی اصغر ملکی، رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی در خصوص قیمت گوشت گفت: مغازه‌دار هر کیلو گوشت را به قیمت  26 هزار تا 26 هزار و 500 خریداری می‌کند و هر کیلو شقه بدون دنبه را به قیمت 30 هزار تا 30 هزار و 500 تومان به مصرف کننده عرضه می‌کند.
 
وی در خصوص نزدیکی تعطیلات آخر هفته و پیش رو بودن ماه مبارک رمضان و تأثیر بر روی قیمت‌ها بیان کرد: به دلیل عرضه بیش از تقاضا و فراوانی دام، مردم نگران افزایش چشمگیر قیمت‌ها نباشند.
 
ملکی افزود: در حال حاضر به دلیل وجود مازاد دام، از شهرهای ایلام و کرمانشاه به کشورهای اطراف صادرات نیز داریم که مشکلی وجود ندارد.
 
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی، با توجه به ثبات قیمت گوشت در سال جاری و کاهش قیمت نسبت به سال گذشته گفت: زاد و ولدهایی که در 6 ماه دوم سال گذشته صورت گرفت، در حال حاضر به ثمر رسیده و در بازار عرضه شده و دلیل ثبات قیمت در بازار است.
 
وی در ادامه به بارش‌های اخیر اشاره کرد و گفت: خوشبختانه سرسبز شدن مراتع و تغذیه مناسب و رایگان دام‌ها نیز در ثبات قیمت‌ها بی تأثیر نیست.+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 3

منبع: http://www.bartarinha.ir/fa/news/336153/نگران-افزایش-قیمت-در-ماه-رمضان-نباشید
بازدید: 493

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید