امروز: شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - 03 June 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 414158
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ ۰۲:۳۰
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

کی و کجا دیده اید چند خانم محجبه به خانم بی حجاب و قانون شکن حمله و کتک کاری کرده باشند؟/عکس ان چی؟!

به گزارش هشدارنیوز ؛ کتمان این واقعیت که عده ای به بهانه بی حجابی و طرح کلید واژه هایی هدفمند و دنبال نمودن رفتارهای چالشی و بی هدف برای اهداف سیاسی و هزینه آفرینی برای مردم و کشور اقدام به هر رفتاری می نمایند ، یک خود فریبی بزرگ و بی ثمر است که دست آورد ان نا امنی اجتماعی ، یاس و نا امیدی خواهد بود.

بعد از فوت مهسا امینی بهانه خوبی برای ورود اراذل و اوباش سیاسی که به هیج عنوان دغدغه بی حجابی نداشتند و دنبال فرصتی بودند که کشور را به چالش کشیده و از آب گل آلود ماهی خودشان را بگیرند – مهیا شد که متاسفانه نتیجه آن ، خوب یا بد ، زشت یا زیبا به ضرر آحاد جامعه و امنیت داخلی کشور بود .

از ان پس بود که بعد از ریختن خون بیگناهان زیادی کف خیابان ، دغدغه های درست و واقعی اقتصادی و معیشتی مردم ، مغفول و خواسته های درست و برحق جامعه به انحراف رفت و ان ، همان چیزی بود که اتاق های فکر سیاسی و ناکارامد و بی عرضه دنبال می کردند .

بعد از آن بود که جامعه شاهد حضور انگشت شماری از خانم های بی حجاب ، بدون توجه به عرف ، شرع و قانون کف خیابان ها بود و جالب تر اینکه کسی به رفتار ساختار و قانون شکنانه انها کاری نداشت .

تعددشان خیلی کم و کمیتشان نسبت به معتقدین به قانون ، شرع و عرف جامعه ، ناچیز بود و این موضوع خیلی محلی از اعراب نداشت هر چند راقم سطور انتقاداتی به ان بخش قانون شکن و از طرفی به نهادهای فرهنگی قانونی کشور دارم که در جای خودش به ان مبسوط خواهم پرداخت ، اما نکته اینجا است که بخشی از جامعه که تمایل به بی حجابی داشتند ، هرگز حاضر نشدند رفتار غیر قانونی مرتکب شوند و آزادانه به قانون و عرف جامعه که معتقد به شرع می باشند احترام گذاشتند .

ماجرا هر چند از اول مشکوک دار بود ، اما از ان جا محل تردید و چالش امنیتی و اخلاقی و قانونی می شود که عده ای از بیحجاب ها ، به هر بهانه ای مبادرت به برخورد فیزیکی غیر انسانی و خلاف قانون با هموطن با حجاب خود می نمایند و این در حالی است که به هیج عنوان تا امروز «لحظه تحریر این مطلب» مصداق و یا سندی دال بر برخورد بانوان با حجاب با بد حجاب ها و قانون شکنان در دسترس نیست .

انتشار فیلمی در شبکه های مجازی که نشان دهنده محاصره یک خانم با حجاب توسط چند خانم بی حجاب و بی ادب و وحشی که وحشیانه مورد ضرب و شتم قرار گرفته ، دل بخش بزرگی از جامعه را لرزاند و موجب نگرانی شد .

نگرانی از این باب که این افراد چه کسانی هستند؟! از کجا حمایت می شوند؟! که ابتدا فتنه گری و نا امن نمودن جامعه ، سپس اقدام به رفتار ساختار شکنانه و غیر قانونی و غیر شرعی می نمایند و پر رویی این افراد فتنه گر و مشکوک به انجا می رسد که اقدام به حمله به بانوی با حجاب ، آنهم در یک فضای عمومی و در یک شهر مذهبی مانند قم می نمایند و از رفتار شنیع خود فیلم تهیه میکنند .

هر چند در این باب سخن فراوان و دغدغه ها بیشمار است ، اما در خبرها شنیدیم خوشبختانه محاکم قضایی و انتظامی به موقع به موضوع ورود نموده و در کمترین زمان ممکن افراد قانون شکن و هتاک دستگیر و به قانون تحویل شدند .

روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب قم در این باره گفت : در پی انتشار فیلمی مبنی بر ضرب‌وشتم و هتک حرمت یک خانم محجبه توسط عده‌ای از خانم‌های بدپوشش در یکی از بوستان‌های قم، پرونده قضایی برای متهمان تشکیل و متهمان با دستور قضایی بازداشت گردیدند.

بر اساس این گزارش مورخ 19 اسفندماه سال گذشته تعدادی از خانم های بدپوشش با خانم محجبه‌ای که همراه دو دختر خود در بوستان حضور داشته درگیر شده و در پی آن خانم محجبه و دو دختر همراه ایشان مورد اهانت و ضرب‌وشتم قرار می‌گیرند.

به محض وصول شکایت به دادستانی، اقدامات لازم جهت شناسایی و دستگیری متهمان انجام و تعدادی از متهمان پس از شناسایی با دستور قضایی بازداشت گردیدند. تحقیقات جهت شناسایی و مجازات تمامی متهمان تا حصول نتیجه قطعی ادامه خواهد داشت.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید