امروز: شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - 03 June 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 414154
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ ۰۰:۴۳
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

پاسخ تخریب های اصلاح طلبان توسط یک اصلاح طلب

به گزارش هشدارنیوز ؛ در شرایطی که افکار عمومی و کشور نیاز جدی به آرامش و حمایت از اقدامات ساختاری در اقتصاد از سوی دولت رئیسی و مجلس قالیباف داردو از طرفی اقدامات خوب سیاست خارجی مبنی بر ارتباط و تعامل با کشورهای همسایه بخصوص کشورهای حوزه خلیج فارس ، یکی از مهمترین رفتارهای تنش زدایی با کشورهای منطقه است ، جریان اصلاح طلب و گمارده های میدانی این جریان در عرصه رسانه وشبکه های مجازی به شدت مشغول ایجاد شبهه و تخریب افکار عمومی نسبت به این اقدام مهم و راهبردی می باشند و با پمپاژ دروغ به جامعه ، تلاش می کنند حرکات مثبت را به حاشیه ببرند. 
یکی از صد ها عملیات روانی و دروغ پراکنی این جریان ، دامن زدن به دروغ و شبهه دستگاه سیاست خارجی دولت رئیسی نتوانست و لذا علی شمخانی اصلاح طلب برای مذاکرات روانه سعودی و کشورهای منطقه شد.
این فریب رسانه ای بزرگ و اینکه هیج اختلافی بین این عزیزان مسئول در سیاست خارجی و امنیتی کشور نبوده و نیست ف هر چند از سوی دلسوزان بارها پاسخ داده شده است ، اما کلام اخر را سید کمال خرازی اصلاح طلب که رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشور است اینگونه بیان نموده  است:
 
سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با تاکید بر «هماهنگی کامل» پیشبرد روابط خارجی کشور در حوزه‌های امنیتی، راهبردی و اجرایی، شرایط حاکم بر منطقه را نشانه‌ای از موفقیت سیاست خارجی ایران توصیف کرد.
 
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی پس از بازگشت از سفر به دمشق و لبنان گفت: این سفر که با هماهنگی وزارت امور خارجه به منظور برداشت‌های راهبردی از وضعیت این دو‌ کشور انجام گرفت، میزان تاثیرگذاری سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران را بر منطقه نشان می‌داد.
 
متاسفانه برخی افراد از اخبار این سفر سوءاستفاده کرده این سفر و سفرهای جناب آقای شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی (شعام) را ناهماهنگ با وزارت خارجه تلقی کردند که نشان می‌دهد از برنامه‌های هماهنگ کشورمان در زمینه روابط خارجی ناآگاهند.
 
طبیعی است که حل مسائل عالی امنیتی با شورای عالی امنیت ملی و پیشنهاد راهبرد با شورای راهبردی و اجرای سیاست خارجی با وزارت خارجه است که در هماهنگی کامل انجام‌ می‌گیرد. طبعا اشاعه اینگونه تفسیرهای نادرست به مصلحت روابط خارجی کشور نیست.
 
همچنین رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با تاکید بر «هماهنگی کامل» پیشبرد روابط خارجی کشور در حوزه‌های امنیتی، راهبردی و اجرایی، شرایط حاکم بر منطقه را نشانی از «موفقیت سیاست خارجی ایران» توصیف کرد.


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید