امروز: شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - 03 June 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 414144
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ ۱۵:۰۸
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

خالی بندی محمود واعظی

به گزارش هشدارنیوز ؛ حسن روحانی که آدم و عالم متوجه حیله گری اش در حکمرانی شده بود ، در زمان تحمیل برجام به ملت ایران ف بارها به صراحت گفت ، تمام تحریم ها بالمره لغو خواهد شد ،
ما هر چه داشتیم دئر هسته ای دادیم و نه تنها تحریم ها لغد نشد که بیش از 1000 تحریم افزوده شد .
قضیه بنزین هم که خسارتهای زیادی به مردم و کشور زد که ایسشان فرمود من صبح جمعه متوجه شدم هم بماند برای روز اخرت .
مردم با تمام پوست و خون خود تورم وگرانی را وسختی معیشت دوران حسن روحانی را به یاد دارند و اگر امروز خشم عصبانیت مردم لبریز شده است بخاطر دروغ های حسن روحانی و کابینه دروغگوی ایشان است .
 
حالا محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور سابق ، حسن روحانی  در اعتماد آنلاین  اظهاراتی داشته اند که سر آدم سوت می کشد ، وی گفته است:
 
"دولت سال ۹۲ دولتی بود که با وعده‌هایی نظیر حل مشکلات اقتصادی، توسعه کشور، عادی‌سازی روابط با دنیا و نجات مردم از حالت دشمنی و تحریم روی کار آمد. لذا برای تحقق این شعارها همه تلاش خود را کرد و مشاهده کردیم از زمانی که دولت قبل بر سر کار آمد نرخ ارز و تورم کاهشی شدند و همه شاخص‌های کلان اقتصادی رشد کرد و مثبت بود.
 
* سایت مشرق نیوز در ایین باره نوشته است : ما قضاوت درباره ادعای واعظی که گفته است "نرخ تورم در دولت حسن روحانی کاهش یافت و همه شاخص های کلان اقتصادی رشد کردند" را بر عهده مردم و مخاطبان محترم می گذاریم!
 
جالب آنکه همین چند روز قبل بود که مقام معظم رهبری در بیاناتشان در حرم مطهر رضوی فرموده بودند:
 
"رشد اقتصادی ما ضعیف بوده. ما در سیاستهای اقتصادی‌ای که به دولتها اعلام کردیم، رشد هشت درصدی را اعلام کردیم؛ در حالی که در بسیاری از سالهای دهه‌ی ۹۰ رشد ما زیر صفر بوده است. در مجموع هم وقتی که تحویل و تحوّل دولت انجام گرفت، رشد بسیار پایین بود؛ حالا رقمهای دقیقش را نمیخواهم عرض بکنم، مثلاً حدود یک درصد یا کمتر.
 
لازم به توضیح است که اشاره به ناکارآمدی های دولت اعتدال به معنی توجیه گرانی فعلی نیست و مسئولان باید بدانند که مردم به دولت جدید رأی داده اند تا مشکلات رفع شود.


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید