امروز: چهارشنبه, ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - 29 March 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 412956
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۱۷
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

آن داروخانه گردن کلفت پلمپ شد

به گزارش هشدارنیوز ؛ خانم دکتر داروخانه داری که مدعی بود فرزند جانباز 70 درصد است و دوست دارد در عموم و داخل داروخانه ، خلاف قانون و شرع کشف حجاب کند و فیلم برخورد با آمر به معروف وی در فضای مجازی باز نشر داده شده بود ، داروخانه اش پلمپ شد .

تسنیم در این باره نوشت ، حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمدصادق اکبری از پلمب یک واحد داروخانه در شهرستان آمل به‌خاطر کشف حجاب‌ و عدم ارائه خدمات به مشتری خبر داد و اظهار ‌داشت: حسب گزارشات واصله مردمی مبنی بر توهین و اهانت پزشک متصدی داروخانه‌ای در آمل نسبت به فرد آمر به معروف و ناهی از منکر که صاحب داروخانه آن عامدانه کشف حجاب کرده بود، ‌داروخانه با دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و با اعزام مأمورین پلیس نظارت بر اماکن عمومی و مسئولین شبکه بهداشت شهرستان آمل داروخانه پلمب شد و در این خصوص پرونده قضایی در یکی از شعب دادسرای آمل تشکیل شد.

وی در ادامه بیان کرد: بر اساس دستورات قضایی صادره این واحد صنفی به‌دلیل عدم رعایت شعائر دینی و اسلامی و اقدام خلاف اخلاق عمومی پلمب شد. با توجه به تشکیل پرونده قضایی برای این واحد صنفی متخلف، بدون شک با متخلفین آن در چارچوب قانون برخورد خواهد شد.

 + 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید