امروز: دوشنبه, ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - 30 January 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 411661
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۷:۵۴
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

ما که گفتیم اعتراضات بهانه است تجزیه کشور نشانه است

به گزارش هشدارنیوز امانی مدیر مسئول این مجموعه رسانه ای در یادداشت کوتاهی نوشت :

ما هر چه گفتیم این تجمعات به اسم اعتراضات بهانه است و تجزیه طلبی نشانه و هدف اصلی است ، گویا قرار بود کسی نشنود و اهمیتی داده نشود .

کجای دنیا دیده اید و یا شنیده اید با اشوب و اغتشاش اعتراض برحق و مدنی دنبال شود؟!
ما اعتراضات مدنی و آرام در دمکراتیک ترین کشورهای دنیا را هم که پیگیری می کنیم ، می بینیم مواجهه نیروهای امنیتی با معترضین چقدر سخت و خشن است و این در حالی است که معترضین به هیج عنوان خشونت و زدو خورد را دنبال نمی کنند.

آیا انصافا در اتفاقات اخیر ایران ، واقعیت ها اینگونه بود؟!

آیا اعتراضات مدنی ، آرام و برای مطالبه گری بود؟!

اگر چنین بود ، یک نفر پاسخ دهد کدام تجمعات ، آرام ، مدنی و همراه با مطالبات مشهود و روشن بود؟!

نهادهای امنیتی کشور که به نوعی سخنان اخیر رهبر انقلاب هم موید ان بود ، به صراحت از برنامه های ضد امنیتی سرویس های امنیتی دنیا ، معاندین و جریان نفاق و تجزیه طلب در کنار برخی نفوذی های داخلی- خبر می داد!

طبق اطلاعات به دست آمده ، برنامه این بود که در اواخر شهریور ماه امسال ، اوائل مهرماه تا آبان ، آذر و تا بهمن ماه تحرکاتی فلج کننده در داخل کشور ادامه داشته باشد و در نهایت اهداف تعریف شده از سوی سرویس های بیگانه برای نا امنی شهرها و تجزیه کشور دنبال شود .

فوت مهسا امینی اگر نبود ، بطور قطع یکی از پدیده های روز مره کشور بهانه ای شروع آشوب ها می شد که به همین منظور ، برخی خبرنگار مزدور داخلی هم برای ایفای نقش و دامن زدن بر آتش فتنه در این رخداد ها ، برای آموزش به کشورهای همسایه دور و نزدیک اعزام شده بودند که نقش دو خبرنگار در دمیدن آتش فوت مهسا امینی پر واضح و روشن است .

در سال 2018 رئیس وقت سازمان سیا ، بهره بردن از فرصت شبکه های مجازی برای عملیات ذهنی و برهم زدن آرامش و امنیت افکار عمومی جامعه ایران را مطرح و امروز نقش این شبکه ها در اغتشاشات اخیر را نمی توان نادیده گرفت .

روشن است هدف اصلی ، تجزیه ایران و نشانه قوی ان روند تحرکات رسانه هایی چون اینتر نشنال – بی بی سی فارسی – من و تو و صدای آمریکا و از سویی ایفای نقش افرادی چون مسیح علی نژآد و برخی خبرنگاران و فعالین رسانه ای داخلی است که اخیرا مسی علی نژاد بعد از باخت تیم ملی ایران به انگلیس ، رقص و پایکوبی و جشن در فضای مجازی راه انداخت و به صراحت از مسئولان آمریکایی و کشورهای اروپایی تقاضای حمله نظامی به ایران را داشت .

تا اینجا موضوعات مطرح شده در جملات فوق را داشته باشید و به ان اضافه کنید ، نوع و مدل کنشگری بعضی خواص و سلبریتی های عرصه های مختلف در تمامی اجتماعات میدانی و رسانه ای که بیشتر به توسعه تنش و آتش فتنه و نا امنی هستند .

در حالی در منویات و مواضعشان سخن از حقوق و معیشت مردم است که خودشان مسببین وضعیت موجود و هار شدن بی عدالتی ها و رانتخواری ها در عرعصه مدیریت کلان کشور بوده اند و امروز خوب متوجه اند اشوب این روزها متفاوت است از اعتراضات برحقی که مردم باید داشته باشند ، اما دامن زدن به مقوله حق اعتراضات مردم محل بحث و بررسی جدی است که این جماعت به هیج عنوان قائل به آن نیستند.

در رخدادهای اخیر چند نکته قابل رویت و اثبات است :

یک : مردم واقعا معترض وضعیت موجود در عرعصه اقتصادی و بی عدالتی و تبعیض ناعادلانه ثروت و گسترش رانت و رانتخوری ها از سوی برخی مسئولان می باشند.

دو : مسببین این وضعیت مگر غیر از مسئولان فاسد و ناکارآمد و همین نغ زن های عرصه سیاسی و رسانه – مجازی کشورند که این روزها دنبال فشار از پایین برای گفتگو با حاکمیت می باشند؟!
اگر تصور می کنید غیر از این است مجموعه هشدارنیوز حاضر به مناظره و گفتگوی علنی با این افراد می باشد تا سیه روی شود هر که دراو غش باشد .

سه : اغتشاشات این روزها با توجه به خیل عظیم پوشش رسانه ای مجازی مشکوک با اخبار نادرست و جعلی و از سویی در میدان و کف خیابان ها ، با روشهای طراحی شده و بسیار خشن به هیج عنوان اعتراضی نیست و مشخص است اهداف براندازانه و تجزیه طلبانه دنبال می شود .
_ سرکردگان نفاق و تجزیه طلب مکرر در مواضع خود به این مهم تاکید داشته اند این اغتشاشات با برنامه ریزی قبلی و به دنبال برهم زدن امنیت کشور و تجزیه ایران بوده است .
_ در اغتشاشات حتی یک شعار در جهت مطالبات حقوق اقتصادی و معیشتی و مقابله با بی عدالتی و رانت و .... شنیده نشده است .
_ در این رفتارهای سخت و خشن ، روند ابتدا از طریق سازماندهی تجمعات در شبکه های مجازی و انتشار اخبار جعلی و تهییج کننده ، درنهایت با کمک لیدرهای پولی ، اقدام به تجمعات کف خیابان ها می نمایند .
این افراد تلاش داشتند با همین استراتژی و جو دادن به حضور خود در میادین و چهار راه های شلوغ شهر ، با آتش زدن لاستیک و سطل زباله ها و متوقف نمودن خودرو ها با زور و تهدید ، مردم را با خود همراه و به ادامه نقشه پلید خود بپردازند .

نا امنی و کشت و کشتار و کشته سازی از طریق ترورهای کور ، برنامه عملیاتی این جریانات مخل امنیت بود ، زمانی که با عدم اقبال مردم روبرو شد نقشه از فاز تجمعات همراه با تخریب اموال عمومی و ترور های کور و کشته سازی ، به رفتارهای تروریستی و مسلحانه علیه مردم تغییر داده شد و کار به جایی رسید خشم و عصبانیت لیدرهای پولی خارج از کشور ، چون مسیح علی نژاد و برخی اراذل و اوباش ورشکسته سیاسی ، از حالت پنهان کاری خارج و علنی تر شد .

مسی علی نژاد که بعد از باخت تیم ملی اقدام به رقص و پایکوبی در فضای مجازی کرده بود ، در آخرین موضع گیری خود ، خواستار حمله نظامی به کشور و به نوعی حمایت آشکار خود را از تجزیه طلبی اعلام کرد .

با توجه به اینکه در میدان جنگ ، ترور و آدمکشی نمی توان از اعتراضات بر حق مردم سخن گفت و رفتار مسلحانه و تروریستی اغتشاشگران در کف خیابان تشدید می شود ، می طلبد مطالبه قاطبه مردم در برخورد سخت و خشن و بدور از مماشات با تروریست ها شنیده شود و نیروهای امنیتی و انتظامی برای حفظ امنیت مردم و بازگشت آرامش و جلو گیری از تحمیل هزینه های بیشتر به مردم و کشور ، به وظیفه ذاتی خود ، جامه عمل بپوشانند .

فریاد امروز مردم ایران برخورد بدون مماشات با اغتشاشگران تروریست است که امروز امنیت گشور را بر هم زده اند .+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید