امروز: دوشنبه, ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - 30 January 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 411632
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ۲۰:۲۳
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

علی کریمی اسکوله یا مردم رو اسکول کرده؟!/ این‌بار دروغ به نام ایذه +عکس

به گزارش هشدارنیوز ؛ تصویر فوق مربوط به روز ۱۶ می ۲۰۲۲ یعنی ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ (۶ ماه پیش) است که اولین بار از سوی یک گروه تروریستی و تجزیه‌طلب منتشر شد .

 حالا این تصویر شده ملعبه بازی علی کریمی بیسواد که حالا شده لیدر اغتشاشات و تهییج جوانان برای زنده نگه داشتن نا امنی در کف خیابان ها و به نوعی مهندسی فالور های خودش .

علی کریمی که حرف زدن در یک جای خلوت ، بدون مخاطب را هم نمی داند ، اما این روزها مدام و پی در پی با پست ها و توئیت های فیک اش ، می خواهد شعله اغتشاشات در ایران را به ازای دریافت دلار های درشت ، زنده نگه دارد و اخیرا در پی غائله ایذه پست جعلی دیگری با مضمون ذیل منتشر کرد.

عنوان محتوای پشت شده این سلبریتی بیسواد و وطن فروش «هشدار درباره به رگبار بستن مردم ایذه توسط نیروهای مسلح» است که اگر بتواند نقشی در جهت تحریک مردم ایفا کند .

علی کریمی که احتمالا تا حالا که اگر نشده باشد قطعا بزودی سوسک خواهد شد گفته :

مردم بشینیم، قتل عام می‌شویم.

این آدم احمق ، ضمن اینکه تصویر مربوطه به مدت ها قبل برمی گردد که از سوی فرماندهان تجزیه طلبش برای موضوعات دیگری استفاده شده بود ، مردم خوزستان و بخصوص ایذه خوب می دانند این روزها ایذه نمی تواند اینگونه بارانی باشد و از طرفی توپ باز حرفه ای که هیچی سرش از اخلاق و وطن دوستی و سیاست نمی شود و جز پول هیچی نمی شناسد با توهین آشکارا به شعور مخاطبین خودش ، فیلم رزمایش سال های گذشته بسیج در شهرهای شمال کشور را برای تحریک به دنبال کننده‌هایش منتشر کرده تا احیانا تعدادی فریب خورده و در میدان حاضر و خون ریزی ها تداوم یابد .

ای خود فروش و وطن فروش و حامی وحوش .+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید