امروز: دوشنبه, ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - 30 January 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 411627
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ۱۲:۲۷
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

به نمایندگان دو دوزه باز دیگه رای نمی دیم!

به گزارش هشدارنیوز ؛ از زدن توی گوش سرباز و رد شدن از عبور ممنوع ها و پشت پرده ها که بگذریم ، انقدر موضوعات عجیب و غریب آشکار وجود دارد که دیگر نیاز به شخم زدن و بیرون آوردن عیب و ایراد برخی نمایندگان نیست .

فراموش نمی کنیم همین جماعت به ظاهر انقلابی ، زمانی که از مردم رای می خواستند چه وعده هایی که به مردم نمی دادند و مردم هم به خیال خام خود اینها با سایرین که وعدهه های دروغ می دادند متفاوت هستند و به وعده هایشان صادق خواهند بود .

اما بعد از اینکه پایشان به مجلس رسید و باسن مبارک بر صندلی های سبز رنگ و نرم خانه ملت جلوسید ، تمام وعده ها پلاسید و باد هوا شد .

این مردم مگر می پذیرند کسانی را که قسم حضرت عباس می خوردند که به محض رسیدن به مجلس ، شفافیت اولین مصوبه آنها خواهد بود و دیدند که نبود.

اما دیدند که تمام اعضاء ستاد نمایندگان معزز ، مدیر کل و دوستان اعضاء ستادشان ، همه روئسای شهر و شهرستان و استانهای حوزه انتخابیه شان شدند وهنوز هم خبری از شفافیت نیست .

راستی این روزها برخی از آقایان مجلسی که گویا در باغ نیستند و اعتراضات مردم و اغتشاشات تروریست ها را نمی بینند و کاربرد فضای مجازی بخصوص اینستاگرام  واتساپ و ... را در این معرکه درک نکرده اند ، بخاطر فریب مردم  ، از باز شدن این پلتفرم های فتنه گر سخن می گویند در حالی که اکثر فعالین این عرصه ها به پلتفرم های داخلی نقل مکان نموده و مشغول فعالیت هستند .

برخی از نمایندگان لیاقت یک روز ماندن در مجلس انقلابی را ندارند و مجلس انقلابی جای زنان و مردانی است که بخاطر این مردم محروم و مظلوم باید از خود و منافع خود بگذرند و همانطور که در شعارهایشان بود جهادی و بی منت مشغول خدمت باشند اما با شناختی که از برخی هاشان داریم ، روی برخی اصلاح طلبان را در دروغ و تزویر و فریب سفید کرده اند و قطعا نخواهیم گذاشت دوباره مردم را بفریبند و در مجلس مشغول به خود و در فتنه ها بازهم همین محرومین شهید تقدیم امنیت مردم و کشور کنند . 

#نمیگذاریم 

 + 2
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید