امروز: چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - 05 October 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 409554
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۲۶
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

مرتضی محمودوند نماینده مردم یا حزب باد؟!

هشدارنیوز – سردبیر : در رسانه ها موضوعی را مشاهده نمودم که ذهنیتم به آنچه که خودم از برخی سیاست مداران دیده ام بیشتر به واقعیتی رسید که هستند افرادی که بر اساس وزش باد به هر سمت و سویی که منفعتشان ایجاب می کند حرکت می کنند .
جهان نیوز از نماینده فوق و سخنرانی تندش در نهیب به رئیسی رئیس محترم جمهور در نطق مجلس نوشته است :
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی که همه جا از او به عنوان نماینده اصولگرا یاد می شود در اعلام هشدار به رئیس‌جمهور برای عدم استفاده از اصلاح‌طلبان و هشدار که مراقب جریان نفوذ باشد ضمن اعلام حمایت از دولت رئیسی، گفته «این آخرین اخطار من به شماست؛ شما با کسانی نشست و برخاست می‌کنید که محرم نظام نیستند، حلقه جریان نفوذ دور شماست، دفعه بعد با اسناد می‌آیم... کسانی که سابقه اسنادی ضد انقلاب دارند و در گذشته در حوزه اصلاحات بوده و در دولت هاشمی، خاتمی و احمدی نژاد بودند، امروز هم در دولت آقای رئیسی همه کاره هستند و مجدد بچه‌های دلسوز نظام و رزمنده‌های لرستانی خانه نشین شدند.»
در همین رابطه جهان نیوز افزود :
نکته جالب اینکه او در دوره‌های قبلی حامی اصلاح‌طلبان و بلکه فراتر از حامی، عضوی از لیست امید، لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان بود. او در سخنرانی خود که در ستاد انتخاباتی شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان خرم آباد برگزار شده بود، صراحتاً درتجلیل از فائزه هاشمی سخن گفت تا جایی که حتی خطاب به دستگاه‌های امنیتی ابراز داشت: «بانو فائزه هاشمی را محمودوند دعوت کرده، محمودوند امضا کرده و مرد و مردانه نیز پای آن می‌ایستد. بیرون از اینجا هم گفتم، خانم هاشمی، این بانوی ایرانی، مهمان این کم‌ترین است و هر کسی که جرئت آن را دارد، کوچک‌ترین گستاخی، کوچک‌ترین بی‌حرمتی، داشته باشد، بیاید اینجا و با من طرف شود.».

اما فائزه هاشمی برای چه به خرم‌آباد رفته بود؟ او اردیبهشت ۹۵ برای حمایت از مرتضی محمودوند، کاندیدای انتخابات مجلس دهم (دور دوم) به خرم آباد رفته بود که به دلیل مواضع ضد انقلابی قبلی او و اصرارش بر آن، با تجمع مخالفانش روبه‌رو شد. ماجرا را از نگاه یکی از رسانه‌های منتقد جریان انقلابی بخوانیم، سایت تابناک: «ساعت ۱۷ عصر امروزسه شنبه (۸ اردیبهشت ۹۵) فائزه هاشمی رفسنجانی دختر علی اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس‌جمهور پیشین ایران در جهت حمایت از یکی ازکاندیدا‌های لیست امید یعنی مرتضی محمودوند در سینما ایران واقع در میدان «کیو» خرم آباد حضور یافته بود، اما تجمع هواداران این کاندیدا برای سخنرانی فائزه با هجوم نیرو‌های تندرو مخالف دولت روحانی روبه‌رو شد و درنهایت منجربه درگیری‌هایی بین هواداران مرتضی محمود وند با این افراد خودسرگردید. تندرو‌ها با گرفتن بنر‌ها و پلاکارد‌هایی در دست و با پاره کردن و به آتش کشاندن عکس‌های هاشمی و استاندار لرستان و سر دادن شعار‌هایی با عنوان مرگ بر فتنه گر، مرگ بر منافق، مرگ بر فائزه، مرگ بر هاشمی، مفسد اقتصادی حیا کن/لرستان را ر‌ها کن وهمچنین شعار‌هایی علیه استاندار لرستان معترض حضور فائزه در خرم آباد وسخنرانی وی در حمایت از کاندیداتوری محمودوند به عنوان یکی از نامزدان لیست امید گردیدند.»

حال انصافا این مردم بی نوا با این رفتار که از سیاسیون داریم به چه کس و کسانی باید دل خوش نمایند؟!
امروز شاهد گعده های سیاسی هستیم که باطن آنها با رفتار ظاهری شان بسیار متفاوت و غلط انداز است و روزی با شعار مردم ، حقوق شهورندی و زن و .. اصلاح طلب هستند و روز دیگر با وعده های مردم و آرمان های انقلاب و برحذر داشتن رئیس جمهور از نفوذ اصلاحات ، خود اصولگرا و انقلابی معرفی می کنند و این افراد بسیار منفعت طلب و خطرناکند و باید نزد مردم شناسانده شوند تا با هر وزشی به سمت منفعت خود حرکت نکنند و یکی از مصیبت های امروز کشورمان در عدم تحقق عدالت و حقوق اقشار مختلف مردم بر عکس سیاست مداران که از همه مواهب دنیوی برخوردار هستند همین حزب باد بودن آنها برای رانتخواری و ارتباطات با دولت ها و برخورداران از رانت ها است .+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید