امروز: چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - 05 October 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 409403
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۱۴
دسته: مسکن
پرینت
ایمیل

قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۱۲۰ متری غرب تهران +جدول

انتخاب یک محله مناسب برای زندگی دغدغه همیشگی ما بوده است. در این گزارش مناطق غربی تهران مثل گیشا، سعادت آباد، طرشت و پونک را که جز مناطق معروف تهران هستند و امکانات و خدمات رفاهی خوبی را در خود جای داده اند را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا به شما در انتخاب بهتر کمک کنیم.

اگر قصد خرید واحد آپارتمانی در گیشا (کوی‌نصر) را دارید، با پرداخت مبلغی بالغ‌بر ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان می‌توانید واحدی ۱۱۷ متری که ۹ سال از ساخت آن گذشته باشد همراه با ۲ اتاق خواب را در این محله خریداری کنید.

آپارتمانی ۱۳ ساله در ستارخان، با متراژ ۱۱۴ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دارد.

اگر واحد آپارتمانی نوساز در غرب تهران میخواهید، می‌توانید واحدی ۱۱۱ متری در جنت‌آباد مرکزی که ۲ خوابه است را با قیمتی معادل ۶ میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان خریداری کنید.

 

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله صادقیه را دارید، می‌توانید واحدی ۱۱۰ متری که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ خوابه باشد را با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۵ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمانی ۱۱۲ متری در سعادت‌آباد که ۱۲ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، در روز های گذشته معادل ۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

ارزش واحد آپارتمانی ۵ ساله در پونک با متراژ ۱۲۰ متر و ۲ اتاق خواب مبلغی معادل ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است.
برای خرید آپارتمانی ۱۵ ساله در شهرک‌غرب با متراژ ۱۱۳ متر و ۳ اتاق خواب، لازم است بودجه‌ای بالغ‌بر ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

ارزش واحدی ۱۱۳ متری در طرشت که ۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، مبلغی معادل ۵ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.
+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 1980

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید