امروز: دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - 15 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 408583
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱ ۲۲:۳۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

ارتش و سپاه امنیت را به دریانوردان هدیه داده‌اند/ دریادار ایرانی: به هر کسی که بیشتر از قد و قواره‌ا

ارتش و سپاه امنیت را به دریانوردان هدیه داده‌اند/ دریادار ایرانی: به هر کسی که بیشتر از قد و قواره‌اش حرف بزند، پس گردنی می‌زنیم

به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، امیر دریادار شهرام ایرانی در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانورد یادآور شد: نیروی دریایی ارتش در کنار سپاه پاسداران حضور دارد و با اعزام ناوگروه‌ها توانسته‌ایم با حضور غیرموجه عده‌ای در منطقه مقابله کنیم.

وی با بیان این‌که با این کار امنیت را به دریانوردان هدیه دادیم، افزود: امروز وقتی شناورها متوجه حضور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه می‌شوند، می‌دانند دیگر در مسیر آنها هیچ تهدیدی وجود ندارد.

وی با اشاره به این‌که در کانال سوئز و بیخ گوش رژیم منحوس صهیونیستی شناورهای ایرانی را اسکورت کردیم،‌ تصریح کرد: در این منطقه وقتی پرچم ایران به اهتزاز در می‌آید،‌حساب کار دست دشمنان می‌آید.

فرمانده نیروی دریای ارتش با تاکید بر این‌که به هر کشی که تقاضای کمک داشته باشد،‌کمک می‌کنیم، گفت: این کمک در حالی بوده که نیروی پشتیبانی کشور صاحب شناور در منطقه بوده اما این ایرانی‌ها هستند که غیرت دارند و آنها را نجات می دهند.

ایرانی با بیان این‌که ایرانی‌ها امنیت را به کشورهای دیگر هدیه می‌دهند،‌ اضافه کرد: ما به‌دنبال صلح هستیم و با کسی سر جنگ نداریم،‌ البته به آنهایی که بیشتر از قد و قواره خود حرف بزنند، پس گردنی می‌زنیم.

انتهای پیام/

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://tn.ai/2735373
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید