امروز: چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - 10 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 408556
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۱ ۱۶:۰۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

باند تهیه و توزیع مواد مخدر در ارومیه منهدم شد

سردار رحیم جهانبخش در خصوص جزئیات متلاشی کردن این باند اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، با انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی و بهره گیری از شیوه‌های نوین پلیسی از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در ارومیه مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران با تشکیل چندین اکیپ ضمن هماهنگی با مقام قضائی نسبت به شناسایی متهمان اقدام و با اشراف اطلاعاتی در ایستگاه بازرسی شهید کلانتری مستقر و نسبت به توقیف خودروی متهمان اقدام کردند که در بازرسی از آن مقدار ۴۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در ادامه تصریح کرد: در این راستا ۳ متهم دستگیر و ۲ دستگاه خودرو (پژو و هایلوکس) نیز توقیف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار جهانبخش، گفت: خادمان مردم در انتظامی در جهت ارتقا احساس امنیت در بین شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس است.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5524079/باند-تهیه-و-توزیع-مواد-مخدر-در-ارومیه-منهدم-شد
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید