امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 11 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 408551
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۹
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

تروریست های فضای مجازی/گزارشی از یگان مجازی منافقین

هشدارنیوز- باتوجه به اهمیت فضای مجازی و تاثیر گذاری بر افکار عمومی ، سازمان تروریستی منافقین خلق بعد از اینکه به واسطه جنایت ها و ترور هایی که مرتکب شدند و در بین ایرانیان ماهیت خود را از دست رفته و منفور دیدند اجبارا به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی کوچ کرده و با تشکیل واحدهای سایبری و راه اندازی اکانت های فیک تمام تلاش خود را به تولید محتواهای دروغ متمرکز نمودند .

به گزارش ۲۰:۳۰ رسانه ملی در شبکه دو ، یگان مجازی منافقین در آلبانی که در یک کمپ متشکل از چند هزار نفر آموزش دیده به صورت سه شیفته کارشان ارتباط با جوانان ایرانی در فضای مجازیست و در این روش با معرفی خود با نام های فیک ، خود را همراستا با ذائقه مخاطبین کم سن و سال معرفی نموده و در صدد جذب آنان و جامعه هدف خود برای برنامه های تروریستی این گروهک می باشند.
ایجاد شایعه و شبهات و محتوای حرفه‌ای علیه مفاهیمی مانند اسلام، ولایت فقیه، حجاب، بزرگنمایی مفاسد اقتصادی، خرافه‌نمایی مقدسات مذهبی، نفرت‌پراکنی علیه رهبر انقلاب، مراجع، علما، سپاه، بسیج، ناجا، صداوسیما، رسانه‌‌های انقلابی، فرماندهان و مدیران جهادی کشور، تولیدات محبوب هنری و رسانه‌ای طیف انقلابی و صدها محور دیگر از جمله وطائف این گروه 1500 نفره است..
پیر و پات های آلبانی نشین که سنینی بیش از 60 سال دارند ایجاد تشکیک در باور جوانان و برهم زدن آرامش فکری جامعه را به شدت دنبال می کنند .
در20 اسفند 96 محمد بن‌سلمان، ولی‌عهد آدم کش سعودی در دیداری که با مریم رجوی در عکاظ عربستان داشت واحد دیگری را با 150 عضو این سازمان در مرکز المباحثات راه اندازی نمود که مسئولیت پژوهش این گروهک در فضای مجازی را بر عهده دارد .

در بخش کامنت های فضای مجازی تمامی فحاشی ها توهین ها و بحث و جدل های گمراه کننده مربوط به این گروه سایبری است که هموطنان عزیز باید مراقب قرار گرفتن در پازل آنها باشند .
بسیاری از عملیات روانی ها و دروغ های فضای مجازی از درون همین لانه فساد بیرون می آید.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید