امروز: چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - 10 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 408520
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۸:۳۰
دسته: ورزشی
پرینت
ایمیل

سفر علی مرادی به آلبانی با وجود ادعای سایت خارجی و ایمیل فدراسیون وزنه‌برداری

در حالی که احتمال حذف علی مرادی از لیست کاندیداهای انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری با توجه به تغییرات ایجاد شده در راس فدراسیون ایران وجود دارد، رئیس پیشین وزنه‌برداری راهی آلبانی شد.


سفر علی مرادی به آلبانی با وجود ادعای سایت خارجی و ایمیل فدراسیون وزنه‌برداری

- اخبار ورزشی -

به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، در شرایطی که کنگره انتخاباتی فدراسیون جهانی وزنه‌برداری روزهای 4 و 5 تیرماه برگزار خواهد شد، در روزهای گذشته سایت Inside the games  خبر داد که علی مرادی به دلیل تغییر و تحولات ایجاد شده در فدراسیون وزنه‌برداری ایران، از جمع نامزدهای انتخابات فدراسیون جهانی حذف می‌شود.

مرادی در پی ابطال انتخابات سال 98 و مسئله بازنشستگی، در هفته گذشته جای خود را به سجاد انوشیروانی داد و باتوجه به نزدیکی زمان برگزاری انتخابات فدراسیون جهانی و تغییرات در فدراسیون ایران، این ابهام وجود داشت که مسئله حق رای ایران در این کنگره چه خواهد شد و همچنین مرادی که دیگر ریاست فدراسیون ایران را برعهده ندارد، می‌تواند همچنان به کاندیداتوری خود ادامه دهد؟

در خصوص موضوع اول، از سوی ایران ایمیلی به IWF زده شد که در آن تغییرات فدراسیون به اطلاع فدراسیون جهانی رسید و قاعدتا این سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون خواهد بود که باید از سوی ایران رای دهد. در خصوص موضوع دوم اما این فدراسیون جهانی است که باید تصمیم‌گیری کند که بدون سمت بودن افراد به معنای حذف آنها از انتخابات خواهد بود یا نه.

از ایران که منعی برای علی مرادی برای سفر به آلبانی ایجاد نشد و او برای شرکت در انتخابات فدراسیون جهانی به این کشور سفر کرد. محسن بیرانوند و سید علیرضا قریشی نیز که دیگر کاندیدای ایران در این انتخابات هستند، به آلبانی نرفتند و ظاهراً قرار است به صورت آنلاین در کنگره انتخاباتی شرکت کنند.

شانس علی مرادی برای ریاست و دبیرکلی که خیلی پایین خواهد بود، اما گمانه‌ها بر این است که شاید او بتواند رای لازم برای عضویت در هیئت اجرایی را به دست آورد.

جلسه اردونشینان معترض با سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://tn.ai/2733675
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید