امروز: چهارشنبه, ۰۸ تیر ۱۴۰۱ - 29 June 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 408043
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۰۶
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

انتقال آزمایشگاه‌های بیولوژیک اوکراین به ژاپن و کره جنوبی

تارنمای «مدارات عربیه» در گزارش خود به قلم «محمد احمد الروسان» عضو جبهه مردمی اردن درباره سفر «جو بایدن» رئیس جمهوری آمریکا به کشورهای آسیا و پیامدهای حضور وی در ژاپن و کره جنوبی نوشت، بایدن با این اقدام وارد فضای راهبردی چین شده است.

همزمان «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری و اطرافیان وی به همراه و مدیر دستگاه اطلاعاتی روسیه نیز بایدن را در فهرست سیاه قرار داده اند.

به باور محمد احمد الروسان، پس از اینکه دستگاه اطلاعاتی روسیه به وجود مراکز و آزمایشگاه های پژوهشی - بیولوژیکی آمریکا در اوکراین پی بردند و دریافتند که مدیریت آن بر عهده بایدن بوده است، کاخ کرملین این تاسیسات را نابود کرد.

وی اعتقاد دارد اکنون رئیس جمهوری آمریکا با سفر خود به کشورهای آسیایی به دنبال یافتن مناطق جدیدی به ویژه در ژاپن و کره جنوبی برای ایجاد آزمایشگاه های جدید و مراکز بیولوژیک است.

جو بایدن سعی دارد تا از ژاپن برای مقابله با روسیه استفاده کند و همزمان با بزرگ نشان خطرات کره شمالی و جنگ های بیولوژیکی از کره جنوبی باج خواهی نماید.

این در حالی است که جنگی که ناتو به راه انداخته است اروپا و بازار انرژی جهان را تهدید می کند. اما نکته اینجاست که روسیه در حال دستیابی به پیروزی هایی در میدان های نبرد اوکراین است.



+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید