امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 11 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 407957
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۲۳:۰۰

آیت‌الله فاطمی‌نیا عالم و معلم برجسته اخلاق بود

هشدارنیوز محمدباقر قالیباف نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ابتدا ارتحال عالم و معلم برجسته اخلاق، حضرت آیت‌الله فاطمی‌نیا را به محضر مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت عرض می‌کنم.

وی بیان کرد: همچنین روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک می‌گویم و امیدوارم افرادی که این عرصه فعالیت می‌کنند، بیش از گذشته توفیق خدمت و اثرگذاری داشته باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لازم است روز جهانی موزه و میراث فرهنگی را به همه دست‌انکارانی که این مسیر فعالیت می‌کنند، تبریک بگویم و این افراد برای معرفی بهتر سابقه، تاریخ و فرهنگ ایران اسلامی و ملت ما تلاش می‌کنند. این روز را هم به کسانی که کشف آثار تاریخی تلاش می‌کنند و هم به کسانی که راستای معرفی فرهنگ و آثار تاریخی ایران تلاش دارند، تبریک می‌گویم و از زحمات آنان تقدیر و تشکر می‌کنم. همچنین از همکاران خودم مجلس که فراکسیون موزه‌ها و میراث فرهنگی فعالیت می‌کنند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

قالیباف خاطرنشان کرد: مطلع شدیم که عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر دوره‌های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی که از جانبازان عزیز کشورمان بود، به رحمت ایزدی پیوست؛ گذشت وی را تسلیت عرض می‌کنم.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5492888/آیت-الله-فاطمی-نیا-عالم-و-معلم-برجسته-اخلاق-بود
بازدید: 36

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید