امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 11 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 407922
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۰۴:۳۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

شناسایی ۱۲ انبار احتکار کالا در لرستان

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، حمید القاصی مهر شامگاه سه شنبه در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه لرستان بر ضرورت اجرای طرح ملی مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه تاکید کرد و گفت: با اجرای این طرح راه خروج قاچاق کالا، رانت و فساد در کشور تا حدود زیادی بسته می‌شود.

وی به آمادگی تعزیرات حکومتی لرستان برای نظارت بر اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها اشاره کرد و افزود: تعداد گروه‌های بازرسی در خرم آباد به هشت گروه بازرسی افزایش پیدا کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان افزود: در اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها ۱۲ انبار احتکار کالا در لرستان پلمپ و کالاهای کشف شده به ارزش بیش از سه میلیارد تومان با قیمت مصوب بین مردم توزیع شد.

القاصی مهر، به جلوگیری از افزایش قیمت سایر کالاها غیر از چهار قلم ذکر شده در طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها تاکید کرد و گفت: با هرگونه افزایش قیمت مصوب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان به شدت برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به افزایش اختیارات تعزیرات حکومتی و مجازات‌های بازدارنده اضافه کرد: با این افزایش اختیارات امکان نظارت و برخورد جدی تر با تخلفات احتمالی فراهم شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان از شهروندان خواست تخلفات احتمالی را به سامانه‌های ۱۲۴ و ۱۳۵ ادارات صمت و تعزیرات حکومتی گزارش دهند.

القاصی مهر به تشکیل ۳۷۸ پرونده برای قاچاقچیان به ارزش ۲۹ میلیارد تومان جزای نقدی در دو ماهه امسال در لرستان اشاره کرد و افزود: پارسال هم متخلفان به پرداخت ۱۸۰ میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شدند.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5492302/شناسایی-۱۲-انبار-احتکار-کالا-در-لرستان
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید