امروز: دوشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 16 May 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 405702
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۷ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۴۱
دسته: خودرو
پرینت
ایمیل

شاسی بلند "شاسی مستقل" جدید چینی را بشناسیم

به گزارش هشدارنیوز ؛ از شاسی بلند "شاسی مستقل"(SUV) جدید چینی رونمایی شده است، کدام شرکت ایرانی میزبان این مدل جسورانه خواهد بود؟

از کانسپت شاسی بلند "شاسی مستقل" جدید چینی متعلق به برند جیتور؛ زیرمجموعه لوکس چری؛ رونمایی شده است و باتوجه به روابط خوب این شرکت با برخی شرکت های ایرانی انتظار می رود که این مدل بتواند وارد بازار خودرو کشور شود. اگر این اتفاق روی دهد کدام شرکت ایرانی میزبان احتمالی است؟

نام این کانسپت جدید و متفاوت، جتور T-X است که آنرا می توان اولین تلاش چری در ساخت اس‌یووی(SUV) کامل دانست که معمولا برندهای چینی وارد ساخت فراتر از کراس اوور نشده اند.

در صورت ورود این مدل جسورانه به بازار ایران، شرکت های مدیران خودرو و بهمن موتور به طور بالقوه می توانند به دلیل تجربه کار با شرکت چری(مدیران خودرو) و جیتور(بهمن موتور) میزبان آن باشند، اگرچه قیمتگذاری های بالای مدیران خودرو(200 درصد گرانتر) مانعی بر سر راه توسعه فعالیت های آن است. به همین دلیل رقابت پذیری برتر بهمن موتور و شبکه گسترده خدمات پس از فروش آن باعث می شود شانس این شرکت برای تولید این شاسی بلند(SUV) جدید چینی در ایران بیشتر باشد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید: 413

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید