امروز: پنج شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 19 May 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 404652
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۱

چرا قالیباف نفسش از جای گرم در می آید؟!

به گزارش هشدارنیوز ؛ روزنامه جمهوری اسلامی در مطلبی با تیتر «قالیباف نفسش از جای گرم در می آید» نوشت:
رئیس مجلس می‌گوید: مردم هر تصمیم انقلابی ما را می‌پذیرند و هر هزینه‌ای خواهند داد! محمدباقر قالیباف افزوده: «ما باید تصمیم‌های سخت و شجاعانه بگیریم و با قوت تصمیم بگیریم و در غیر این صورت همه چیز در خدمت به مردم زیر سوال می‌رود. مردم هر تصمیم عاقلانه و عادلانه ما را که انقلابی هم هست را می‌پذیرند. مردم هر هزینه‌ای خواهند داد به شرط آن که تصمیم در طراحی و اجرا درست اتخاذ شود.»
این روزنامه اصلاح طلب در ادامه می نویسد : حضرات مسئولین نفسشان از جای گرم درمی‌آید و گویا از مشکلات معیشتی و نقطه‌نظرات مردم درباره عملکرد خودشان خبر ندارند.
البته هر چند جمله نهایی این نوشته ، ناظر به عملکرد دکتر قالیباف نیست و در بین اکثر مسئولان کشور این قالیباف است که به نظر می رسد در خدمت به مردم دارای کارنامه ای درخشان بوده و شب و روز نمی شناسد ، اما چند نکته جهت نویسنده مطلب و مدیر مسئول اصلاح طلب این روزنامه :
_ به نظر خلط عمیقی در جریان اصلاحات به وجود آمده است که عملکرد ناکارآمد چند دهه خود را در مدیریت اجرایی کشور و اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم ، دوست دارند گردن کسان دیگری بیاندازند گه اتفاقا یا تقصیری نسبت به وضعیت موجود نداشته اند و با اگر چنانچه مدیریت و یا مسئولیتی داشته اند به واسطه رویکرد جهادی و انقلابی ، کارنامه ای روشن و موفق و خادمانه ای به ثبت رسانده اند گه یکی از مصادیق آن دکتر محمد باقر قالیباف می باشد که اینگونه مورد هجمه قرار می گیرد.

_ چرا دکتر قالیباف اصرار بر انقلابی گری و حرکت ملت ایران در مسیر مقاومت دارد؟!
چون این رویه نشان داده است بهترین گزینه برای احقاق حقوق ملت ایران از جهانخواران است و اتفاقا سد محکمی بر علیه فساد مدیریت لیبرالی در کشور محسوب می شود که این گونه عوامل قلم به دست آنها بر نتابیده اند و مجبور به قلم فرساییشده اند.

_ اما در باره نفس گرم دکتر قالیباف ، بله نفس دکتر قالیباف از جای گرمی در می آید که شما ها با آن بیگانه هستید.
اساسا دنیا طلبان پَست نمی توانند آنجا را که نفس گرم به امثال دکتر قالیباف ها می دهد درک نمایند.
نفس حاج احمد و حاج قاسم شهید هم گرم بود ، 40 سال در میدان مبارزه و خدمت ، 40 سال انقلابی و بدون منت ، دقیقا عکس رویکرد طیف فکری شما «روزنامه جمهوری اسلامی» که به دنبال کسب قدرت برای ثروت و اشرافیت ، انهم با دروغ و کلک بودید .
_ نفس گرم ، همیشه جایش درون قلوب باورمندی است که توکلش به خدا است نه به آمریکایِ کد خدا که کعبه آمال شما است.
_ نفس گرم ، نفس شهدا بود که خون دادند و باج ندادند و امروز خانواده ی آنها در محرومیت به سر می برند و از کسی طلبکار نیستند و اهل مقاومت و ایستادگی اند و شماها که مدام با تزویر و فریب به قدرت می رسید و هزینه ای بابت هیچ چیزی ندادید همش در پی ثروت اندوزی و باج دادن به دنیایِ استکبار بودید و معلوم است در کاخ ها و زندگی مرفهی که دست پا کرده اید نمی توانید انقلابی و  اهل مقاومت باشید .

_ نفس قالیباف گرم است چون دل در گرو دلِ مردمِ محرومی دارد که اهل مقاومت هستند و شما ریا کاران همیشه به دنبال سیاه نمایی و خالی نمودن ته دل آنها هستید و امروز که در نبرد مذاکرات با دنیا هستیم باز هم قلم و سیاست تزویرتان به راه افتاده است.
آره نفس قالیباف از جایی گرم است که انقلابی ، جهادی و خادمانه فکر می کند و تنها راه گرفتن حقوق مردم مظلوم ایران از جنایتکاران جهانی و فرصت طلبان داخلی را انقلابی فکر کردن ، انقلابی عمل کردن می داند و شماها با انتخاب این روش عزتمندانه ازسوی مردم دغ مرگ خواهید شد . انشا الله+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 1398

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید