امروز: پنج شنبه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - 18 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 404561
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۰

مقتدایی: گزارشی درباره میزان آسیب به اسناد موقوفات کشور ارائه شود

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی‌ در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار ارائه گزارشی درباره میزان آسیب به اسناد موقوفات کشور شد.

متن نامه عباس مقتدایی نماینده اصفهان به اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرح زیر است:

« جناب آقای دکتر اسماعیلی
وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

باسلام و احترام

همانگونه که مستحضرید در روزهای اخیر، اخباری مبنی بر ایجاد خلل و یا آسیب در روند نگهداری برخی از اسناد مرتبط با حیطه وظایف سازمان اوقاف و امور خیریه منتشر شده است. خواهشمند است دستور فرمایید در اسرع وقت گزارش دقیقی حاوی شرح مبسوط میزان صحت و یا سقم اخبار منتشر شده در این رابطه در اختیار اینجانب قرار گیرد تا بر اساس آن بتوانم برای تحقق وظایف قانونی خویش از جمله وظایف مندرج در اصل ۸۸ قانون اساسی تصمیم گیری  نمایم و در صورتی که اخبار منتشره صحت ندارد، زمانی را برای بازدید از محل و ارائه توضیحات از سوی مسئولان مربوطه تعیین فرمایید.
از حسن توجه جنابعالی قدردانی می نماید.»

انتهای پیام

 

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.isna.ir/news/1400090906773/مقتدایی-گزارشی-درباره-میزان-آسیب-به-اسناد-موقوفات-کشور-ارائه
بازدید: 201

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید