امروز: چهارشنبه, ۲۹ دی ۱۴۰۰ - 19 January 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 404494
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۵:۲۹

بحران آب در اصفهان و میدان داری اغتشاش گران

به گزارش هشدارنیوز ؛ کشاورزان مظلوم اصفهان برای حقوق برحق خود بر بستر خشک زاینده اقدام به اعتراضات آرام نمودند که بعد از چند روز و توافق با مسئولان استانی و کشوری اعلام نمودند چادر های اعتراضی خود را جمع نموده و منتظر اقدامات دولت مردان خواهند بود.

اما روز جمعه شاهد تحرکات و حضور تعداد افراد ناشناخته در بستر خشکیده زاینده رود بودیم که گویا با برنامه ریزی قبلی مطالباتی فراتر از خواست کشاورزان داشتند که در نتیجه باسر دادن شعارهایی خارج از موضوعات آبی و بر هم زدن امنیت و آرامش مردم و شهر اصفهان با پلیس امنیت این شهر وارد درگیری شدند.

به گزارش پلیس اصفهان در این تجمع غیر قانونی که در نهایت منجر به درگیری شد هیج نشانی از کشاورزان معترض نبود و شواهد میدانی نشان از حضور افرادی ناشناخته و سازمان دهی شده ای بود که به منظور به حاشیه کشاندن مطالبات و حقوق بر حقه کشاورزان و برهم زدن آرامش مردم این استان داشت .

سنگ‌پرانی ، پرتاب نارنجک‌های دست‌ساز و تفنگ هایساچمه زنی که بیشتر در اغتشاشات از آن استفاده می‌شود ، همچنین شعارهای ساختار شکنانه و حمله به پلیس ومجروح نمودن تعدادی از خادمان امنیت جامعه ، حکایت از سناریو دیگر داشت که میتوان رد آن را در برنامه های تلویزیون های ماهواره ای معاند ، همچنین فعالین شبکه های مجازی معلوم الحال جستجو کرد.

در این در گیری ها تعدادی از اغتشاش گران هم مجروح و تعدادی دیگری هم دستگیر شدند که به زودی پرده های نامکشوف دیگری از این پروسه امنیتی عیان تر خواهد شد .

در این رابطه کلیپ هایی توسط مردم ضبط شده بود که مظلومیت پلیس و در خواست های مظلومانه و مکرر دعوت به آرامش اغتشاش گران را به تصویر می کشید که متاسفانه بعد از حمله اوباش به پلیسبا سلاح های گرم و سرد و چاقو، تعدادی از این عزیزان مورد اثبات قرار گرفته و بهشدت مجروح شدند.

کشف چندین سلاح وینچستر و کلت کمری در مبادی ورودی شهر اصفهان همچنین فراخوان ضد انقلاب و بازنشر ودامن زدن گسترده رسانه های معاند به این فراخوان ها و اخبار دروغ و اصرار بر کشته سازی های فیک نشان دهنده برنامه مفصل این جریان جهت به اغتشاش کشاندن مطالبات بر حق وآرام مردم مردم داشت که الحمد الله با هوشیاری مردم و کشاورزان اصفهانی این فتنه هم با شکست مواجه شد .+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 131

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید