امروز: چهارشنبه, ۲۹ دی ۱۴۰۰ - 19 January 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 404266
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ۱۰:۲۶
سردار فدوی:

کوچکترین تعدی و تجاوز دشمن را مقتدرانه پاسخ می‌دهیم/ قدرت ایران در تصورات دشمن نمی‌گنجد

به گزارش هشدارنیوز ؛ سرتیپ پاسدار علی فدوی شامگاه چهارشنبه در نشست صمیمانه با جمعی از فرماندهان و پایوران سپاه نینوای استان گلستان اظهار داشت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با بررسی ماهیت و بنیان آن، خبیثان عالم فهمیدند که این انقلاب می‌تواند اساس و مبنای جبهه کفر و همه مستکبران عالم را از بین ببرد.

وی خاطرنشان کرد: اگر جبهه حق انقلاب اسلامی و جبهه باطل که مصداق آن آمریکای جنایتکار است را با هم مقایسه کنیم متوجه می‌شویم که از لحاظ مادی و دنیایی، توان دشمنان ما از نظر اقتصادی، علمی و نظامی بالاتر است اما می‌بینیم که در طول سالیان پس از انقلاب اسلامی تمام پیروزی‌ها از آن جبهه حقِ انقلاب اسلامی بوده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه اگر بر اساس شروط و قواعدی که خداوند گفته است عمل نکنیم هیچ موفقیتی به دست نمی‌آوریم، افزود: برخی افراد خواستند که اقتصاد ما را بر اساس سیاست‌های لیبرالی راهبری کنند و دیدیم که از نظر اقتصادی در شرایط بحرانی و بدی قرار گرفتیم و متوجه شدیم که قواعد و فرمول‌های اقتصاد لیبرال ربطی به کشور اسلامی ما ندارد و سپاه بیشتر از هرکس با این مفاهیم بر اساس قاعده‌های قرآنی آشنا بوده و عمل کرده است.

 وی بیان داشت: در گذشته دشمنان فکر می‌کردند که می‌توانند با جنگ سخت اساس و مبنای انقلاب را از بین ببرند ولی هرچه جلوتر رفتند درک کردند که قدرت انقلاب و توانمندی آن بسیار بیشتر از تصور آنان است.

سردار فدوی ادامه داد: هر کشوری برای اثبات اقتدار خود نیازمند طی کردن سه مرحله است، ابتدا باید به دنیا اثبات کرد که قدرت دفاع از خود را دارد که ملت عظیم ایران این مرحله را در دهه ۶۰ با موفقیت به همه دنیا نشان داد، سپس باید به جهانیان فهماند که کشور دارای قدرت بازدارندگی است که ما این مسئله را در دهه ۷۰ محقق کردیم و در مرحله بعدی نیز باید در برابر تجاوز و تعدی دیگر کشورها اقدام مقتدرانه به خرج داد که اکنون دشمنان ما به انجام هر سه مرحله توسط ایران اسلامی اعتراف می‌کنند.

وی یادآور شد: باید خداوند متعال را شاکر باشیم که به برکت انقلاب اسلامی، امامین این انقلاب و شهدای والامقام کشور این توفیق را داشته‌ایم که نسبت به تکالیف خود عمل کنیم.

منبع: تسنیم


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 129

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید