امروز: پنج شنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - 21 October 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 403311
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۴:۳۰

پاکدل: عملکرد بانوان مقدمه‌ای برای حمایت بیشتر از هندبال است

پاکدل: عملکرد بانوان مقدمه‌ای برای حمایت بیشتر از هندبال است

به گزارش هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، علیرضا پاکدل پس از کسب مقام چهارم تیم ملی هندبال کشورمان در رقابت های هندبال قهرمانی زنان آسیا گفت: بچه ها تمام توان خود را در این بازی گذاشتند و حتی می توانستیم بازی را ببریم طوری که در اواسط نیمه نخست نیز 5 گل از حریف جلو بودیم اما به هر حال نشد.  

وی افزود: بازیکنان با تمام وجود بازی کردند و تلاش کردند که مدال برنز را از آن خود کنند اما حریف آنها قزاقستانی بود که تازه از مسابقات قهرمانی زنان جهان برگشته و در چند سال اخیر در سطح اول هندبال زنان آسیا حضور موفقی دارد. 

پاکدل با بیان اینکه امروز نیز به دلیل ابتلای هر سه مربی تیم ملی به کرونا، آنها را روی نیمکت بازی نداشتیم، ادامه داد: قطعا اگر امروز کادرفنی روی نیمکت بود شرایط متفاوت بود.

وی در خصوص وضعیت سلامتی سه تن از اعضای کادر فنی و یکی از بازیکنان تیم ملی هم بیان داشت: خداروشکر حال خدیجه قانع و نشمین شافعیان، مربی و مشاور فنی تیم ملی و همچنین صونا بیداد، بازیکن تیم ملی خوب است. در مورد وضعیت عزت الله رزمگر نیز باید بگویم امروز به همراه سفیر کشورمان در اردن با حضور در بیمارستان جویای احوال و پیگیر درمان مدیرفنی تیم ملی بانوان شدیم. باید بگویم روند درمان بسیار بهتر از روزهای قبل است و امیدوارم وی ظرف یکی دو روز آینده از بیمارستان مرخص شود و هر چهار عزیز بزودی به کشور باز گردنند. در اینجا باید از حمایت های آقای ناصری، سفیر کشورمان در اردن تشکر کنم. 

وی در ادامه با اشاره به صعود تاریخی تیم ملی هندبال بانوان کشورمان به مرحله نیمه نهایی و حضور در رقابت های  جهانی ادامه داد: تیم ملی هندبال بانوان تا همین اینجا صعود تاریخی به رقابت های جهانی و مقام چهارم رقابت های آسیایی را کسب کرده که برای نخستین بار در تاریخ هندبال بانوان کشورمان رقم خورده است و این امر نتیجه تلاش بازیکنان و کادرفنی بود و من باید از همه این عزیزان تشکر کنم. بازیکنان تیم ملی بانوان برای نخستین بار در مسابقات جهانی حضور خواهند داشت و همین که پرچم کشورمان در مسابقات جهانی برافراشته شود، اتفاق مهمی است و باید از همه کسانی که باعث شدند چنین امر مهمی برای هندبال کشورمان رقم بخورد، تشکر کنم. 

پاکدل بیان کرد: همین جا باید از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک که به تیم ملی کمک کردند و از حمایت های همدلانه شخص آقای سجادی وزیر ورزش و جوانان، صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و همکاران این دو عزیز و به خصوص همکارانم در کادر اجرایی فدراسیون، اصحاب رسانه و شرکت اشتادسازه و شخص آقای حسامی، حامی مالی تیم ملی بانوان و همچنین هیات های هندبال دو استان قزوین و خصوصا خراسان رضوی که در زمینه برگزاری اردوهای آماده سازی تیم ملی نقش مهمی داشتند، تشکر و قدردانی کنم.

رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به حضور موفق و عملکرد درخشان دو کوبل داوری از استان های اصفهان و قزوین متشکل از فرناز مظاهری، عاطفه مظفری، مرضیه قفلی و مژگان حسن زاده به همراه میترا نوری عضو فنی این مسابقات، گفت: این مساله هم اتفاق مهمی بود و امیدوارم تمام این اتفاقات باعث شود حمایت جدی تری از هندبال کشورمان که ورزشی جذاب و پرطرفدار است، صورت گیرد.

 

انتهای پیام/+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2578894
بازدید: 35

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید