امروز: چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - 01 December 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 402389
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۵۸

سرلشکر سلامی: قرارگاه‌های بهداشتی فعال شود

به گزارش هشدارنیوز ؛ سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در نشستی با موضوع تشدید طرح شهید سلیمانی که صبح امروز (پنجشنبه) در سازمان بسیج مستضعفین و به صورت ویدئو کنفرانسی با سپاه‌های استانی در سراسر کشور برگزار شد، با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام، طی سخنانی اظهار داشت: پرستاران در یکی دو سال گذشته، با فدا کردن جان خود پناهی برای جان مردم شدند که از زحمات این عزیزان و جانفشانی‌های آنها تشکر می‌کنیم.
 
وی ادامه داد: اگر چه به ظاهر پایان مسئولیت آقای نمکی در وزارت بهداشت است، اما جا دارد از زحمات ایشان تشکر کنیم و بدانیم که این جابجایی مسئولیت‌ها ادامه دارد، اما خدمت به مردم و راه خدمت همچنان وجود دارد.
 
فرمانده کل سپاه، تشکیل جلسه امروز را در پی دغدغه مقام معظم رهبری دانست و گفت: ایشان ما را به یک همبستگی برای محفاظت از سلامت جامعه تشویق کردند و امیدواریم که بتوانیم در این راه اجراکننده فرامین ایشان باشیم.
 
وی با اشاره به ویژگی‌های ویروس کرونا، گفت: این ویروس هوشمندانه تغییر شکل و قدرت می‌دهد و بسیار مرموز، پیچیده و خطرناک است، نمی‌شود آن را به حال خود واگذار کرد.
 
فرمانده کل سپاه، تغییر رفتار اجتماعی و پایبند بودن به پروتکل‌های بهداشتی و مقررات را عمل مهمی در کنترل کرونا دانست و گفت: با تغییر رفتار اجتماعی و روند زندگی می‌توان تا حدودی بر این بیماری تسلط پیدا کرد.
 
وی ادامه داد: ما امروز جمع شده‌ایم تا همه تجارب گذشته و داشته‌ها را به میدان بیاوریم تا بتوانیم با همکاری و همراهی به موفقیت‌هایی برسیم، ما باید تلاش کنیم که بار فشار از رو کادر درمان کاسته شود، عادی‌انگاری و بی‌تفاوتی نمی‌تواند نتیجه خوبی برای ما داشته باشد، ما نباید اجازه دهیم بیماری که می‌توانیم آن را کنترل کنیم، زندگی افراد خانواده و جامعه ما را فرا بگیرد.
 
فرمانده کل سپاه با اشاره به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در خصوص سلامت جامعه گفت: ایشان از همه ما خواستند که برای نجات انسان‌ها با قدرت بیشتر به میدان بیاییم، بنابراین همه ما به میدان آمده‌ایم و از همه می‌خواهیم برای کمک به مردم و خودمان بیایند.
 
وی ادامه داد: اگر چه پایان دولت است، اما هیچکس سست نشده و همه مانند روز اول در میدان هستند و همه تلاش می‌کنند که به بهترین شکل ممکن پرچم را به دست مسئولان جدید بدهند.
 
سرلشکر سلامی با دستور به سپاه‌های استانی برای فعال شدن قرارگاه‌های بهداشتی در سطح هر استان گفت: این ویروس را باید با یک بعثت اجتماعی و جهاد همه‌جانبه شکست دهیم، مردم باید این حرکت عظیم را ببینند و همه به عرصه بیایند تا این ویروس را شکست دهیم.
 
فرمانده کل سپاه افزود: هر تصمیمی توسط ستاد ملی مقابله با کرونا برای تعطیلات گرفته شد، باید با همراهی نیروی انتظامی به دقت آن را اجرایی کنیم، همچنین باید فشار را از دوش کسانی که آسیب دیده‌اند نیز کاهش دهیم.


+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 105

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید