امروز: سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - 28 September 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 402235
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ۱۷:۳۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

مسئولین استان مرکزی موظف به پذیرش دعوت شوراها برای پاسخگویی هستند

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر حسین بختیاری، ظهر پنجشنبه در جلسه تحلیف اعضای شورای ششم شهر اراک با تاکید بر ضرورت اجرایی شدن تمامی اختیارات در نظر گرفته شده برای شورا، اظهار کرد: اعضای شورا نماینده مردم برای پیگیری امور رفاهی، فرهنگی، آموزشی، بهداشت و درمان و … هستند و باید با ایجاد یک تعامل سازنده با مردم و مسئولان از توانمندی‌های استان و کشور با خرد جمعی استفاده شود تا رشد این کلانشهر را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: اراک شهر فرهیختگان و مرکز استان است به همین دلیل باید به مردم این شهر با چنین پتانسیلی خدمت کرد.

فرماندار اراک تصریح کرد: اعضای شورا محق هستند که همه مسئولان استان را با توجه به نیاز و نظر خود، دعوت کنند و آنها موظف به پذیرش این دعوت هستند و باید پاسخ سوالات اعضا را بدهند. در واقع آنها باید حتماً از این ظرفیت استفاده شود تا هر دوره نسبت به دوره قبل توانمندی بیشتری ارائه دهد.

بختیاری با ارائه گزارشی از روند اجرای انتخابات شورای ششم، افزود: در طول ۴ ماه پیگیری امور انتخابات شورای شهر، برای اجرای انتخابات و تمامی پروسه‌ها، ۵۶ جلسه در شهرستان اراک برگزار شد و در روز انتخابات حدود ۲۰ هزار نفر همکاری داشتند. در مجموع ۳۵۴ شعبه در شهرستان فعال بود که امانتداری در تمامی شعب به واقع دیده شد، تمامی احتمالات مبنی بر تضییع حقوق نامزدها بررسی شد و در نهایت سلامت انتخابات نیز به صورت کامل تأیید شد و به چشم شاهد امانتداری رأی مردم، تعصب و تعهد نسبت به روند انتخابات بودیم.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5274560/مسئولین-استان-مرکزی-موظف-به-پذیرش-دعوت-شوراها-برای-پاسخگویی-هستند
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید