امروز: جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - 07 October 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 402176
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۵۹
دسته: فیلم
پرینت
ایمیل

لحظه عجیب فرار یک مرد از روی برانکارد اورژانس! / فیلم

به گزارش هشدارنیوز ؛ فرار کردن یک مرد محلی از برانکارد اورژانس در آمریکا با بحث کاربران در مورد هزینه‌های سرسام آور بهداشت و درمان در این کشور همراه بوده است. «مِرِدیس اسچارینگر»، یک کاربر تیک تاک در آمریکا این ویدئو را در صفحه خود در این شبکه اجتماعی منتشر کرد. در این ویدئو مردی که تی شرت سفید و شلوارک خاکستری بر تن دارد در حالی که با برانکارد به داخل یک آمبولانس منتقل می‌شود ناگهان از روی آن بلند شده و اقدام به فرار می‌کند.
 
این ویدئو نشان می‌دهد این مرد هنگام فرار در حالی که قصد دارد وارد کافی شاپ شود ناگهان با یکی از خدمتکاران آن نیز برخورد می‌کند. در حالی که گفته می‌شود این مرد به علت مصرف مشروبات الکلی در حالت مستی قرار داشت، اما با این وجود از دریافت خدمات درمانی امتناع و اقدام به فرار کرد. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۸ میلیون بیننده داشته است. برخی از کاربران اینترنت در آمریکا با دیدن این ویدئو، فرار این مرد را با بالابودن هزینه خدمات بهداشت و درمان در آمریکا مرتبط دانستند.
 
با اینکه هنوز علت فرار این مرد مشخص نشده، اما برخی شهروندان آمریکایی فرار او از پرداخت هزینه درمان را علت این اقدام وی دانستند بنا به گزارش‌ها یک تریپ با آمبولانس زمینی در آمریکا ۴۵۰ دلار و با آمبولانس هوایی ۲۱ هزار دلار است.
 
فیلم را اینجا ببینید


+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 3

بازدید: 406

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید