امروز: پنج شنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۰ - 24 June 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 400947
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۳:۰۰

تقدیر نمایندگان از حضور میدانی قالیباف در مناطق محروم ایلام

هشدارنیوز پایان جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی نمایندگان از حضور میدانی قالیباف دورترین روستاها و مناطق محروم کشور برای نظارت موثر و حل مشکلات مردم تشکر کرده و اعلام نمودند: نظارت موثر و حل مشکلات مردم حلقه مفقوده فرآیند خدمتگزاری است که به لطف الهی با جدیت تمام از جانب مجلس یازدهم حال انجام است.

متن این بیانیه را به شرح زیر است:

تشکیل مجلس یازدهم با حضور نمایندگان شریف، شجاع و انقلابی بارقه‌های امید را دل‌های مردم عزیز کشورمان زنده کرده است. حضور میدانی شخص اول قوه مقننه به همراه نواب رئیس و رؤسای کمیسیون‌ها دورترین روستاها و مناطق محروم کشور برای نظارت موثر و حل مشکلات مردم حلقه مفقوده فرآیند خدمتگزاری است که به لطف الهی با جدیت تمام از جانب مجلس یازدهم حال انجام است.

روز دوشنبه هفته جاری مردم غیور مرزدار و شهیدپرور استان ایلام میزبان ریاست محترم مجلس، ریاست محترم کمیسیون کشاورزی، ریاست کمیسیون عمران و سایر همکاران بودند. میهمانان عزیز بازدیدها و نظارت میدانی و جلسات اداری که قدمگاه شهدای ایلام برگزار شد از نزدیک با برخی چالش‌ها و مسائل مردم آشنا شدند.

مجمع نمایندگان استان ایلام به نمایندگی از عموم مردم ولایتمدار لازم می‌داند از تشریف فرمایی مهمانان عزیز و رأس آن جناب آقای دکتر قالیباف سپاسگزاری ویژه به عمل آورند. امیدواریم با شناختی که این سفر از ظرفیت‌ها و مشکلات مردم استان ایلام به وجود آمد شاهد اقدامات جهادی از طرف نمایندگان مجلس انقلابی برای رفع موانع توسعه و پشتیبانی ظرفیت‌های مغفول مانده استان باشیم.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5230841/تقدیر-نمایندگان-از-حضور-میدانی-قالیباف-در-مناطق-محروم-ایلام
بازدید: 20

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید