امروز: پنج شنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۰ - 24 June 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 400869
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۲۹
دکتر ناصر امانی کاندید ششمین دوره شورای شهر تهران :

تهران نیاز به هوای تازه ، جنب و جوش و حرکت دارد .

به گزارش هشدارنیوز ؛ دکتر ناصر امانی رئیس شورای راهبردی مدیران جهادی و معاون اسبق برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران در یادداشتی نوشت :

تهران نیاز به هوای تازه دارد تا دو باره مایه افتخار کشور شود و آنان که از بیرون مرزها می آیند ، دوباره شگفت زده شوند و باور نکنند تهران مرکز کشور عزیزمان ایران ، تحریم شده و یا در حال محاصره و جنگ اقتصادی است .

دوباره شهر زیر زمین تهران به حرکت در آید و با تکمیل خطوط یک و 7 مترو ، روشنایی و جنب و جوش مردم در این لایه شهر هم مشاهده شود.

4 سال است عمران و توسعه شهر متوقف و مردم تهران بجز آتار باقی مانده دوران مدیریت جهادی «96-84» طرح جدیدی را مشاهده نمی کنند . وقتی طرح های آماده بهره برداری هم ، همچنان منتظر مدیرانی هستند که با خاکروبی از آنها امکان استفاده مردم را فراهم کند ، همچون تونل رسالت که 11 سال منتظر ماند تا در نیم سال اول مدیریت جهادی افتتاح شود و برج میلاد که سال ها مانند عارضه ای در مرکز شهر با 40 درصد پیشرفت فیزیکی منتظر اراده ای بود که آن را به آسمان ببرد و در سرمایه 25- در جه سانتیگراد تکمیل و در اختیار مردم قرار دهد .

دوباره دوران برد- برد شهروندان و کارمندان شهرداری تجدید شود و شهرداری قوی «شهر قوی» شکل بگیرد تا هم شهروندان خدمت بگیرند و هم کارمندان شهرداری دغدغه معیشت و رفاه نداشته باشند .

هم نشاط و شادی و سرور در زمان خود مردم را در بوستانها و پارک ها گرد هم آورد و هم عطر بوی سیب در محرم حسین ع هزاران هیات و حسینیه را فرا بگیرد و شهر یکپارچه سیاه پوش عزای حسینی شود .

دوستداران ورزش و تیم های ورزشی و بخصوص تیم های فوتبال محبوب پایتخت نیز مورد توجه مجدد قرار بگیرند و ورزشگاه های اختصاص یافته به آنان در دوره مدیریت جهادی رونق بگیرد .

و این هم در صورتی تحقق خواهد یافت که دو باره مدیریت جهادی با حضور مدیران جهادی کار آزموده در شورای شهر شهرداری تهران سکان اداره شهر را بدست بگیرند .

انشا الله+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید