امروز: پنج شنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۰ - 24 June 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 400237
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۲۱
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی اظهارات ظریف

به گزارش هشدارنیوز ؛ حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات درمجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ، گفت: مجلس یکشنبه (19 اردیبهشت 1400) جلسه غیرعلنی خواهد داشت.
 
وی افزود: در این جلسه ابتدا قرار است تا اظهارات اخیر وزیر امور خارجه در فایل منتشر شده از وی مورد بحث و بررسی قرار گیرد که البته این جلسه بدون حضور آقای وزیر برگزار می‌شود و آقای ظریف برای این منظور فقط در جلسه کمیسیون امنیت ملی حضور پیدا خواهد کرد.
 
ضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: همچنین در بخش دیگری از جلسه غیرعلنی فردا موضوع تغییر در جداول بودجه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد و آقای نادران رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 توضیحاتی را در این باره ارائه خواهد کرد.
 
سلیمی با اشاره به درخواست نمایندگان برای تحقیق و تفحص از مرکز تحقیقات استراتژیک نهاد ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: این تحقیق و تفحص همچنان در حال امضاست و امضاهای آن رو به افزایش است و به محض تمام شدن امضای نمایندگان در دستورکار مجلس قرار خواهد گرفت.
 
وی افزود: در مورد جلسات مجلس طبق تصمیم اتخاذ شده توسط هیأت رئیسه مجلس جلسات صحن در صبح روزهای یکشنبه و سه شنبه (نوزدهم و بیست و یکم اردیبهشت ماه) برگزار می‌شود و در این هفته جلسات کمیسیون‌ها را نخواهیم داشت. در مورد جلسات مجلس در هفته بعد نیز تصمیم گیری خواهد شد.


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید