امروز: جمعه, ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 14 May 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 400087
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۵۵
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

در کلاب هاوس چه خبر است؟!/مردم گرفتار و عده ای پادو سیاسی خالی میبندند.

به گزارش هشدارنیوز ؛ زدن رم در این بخش از فضای مجازی که اخیرا در کشور ما به اوج خود رسیده است ، با حضور تعدادی از فعالین عالی رتبه رسانه ای متشکل از جریانات گوناگون که دروغ های رسانه ای ایشان در ایام انتخابات مسبب وضعیت موجود است امری عادی شده و با فرستادن دعوت به برخی از اشخاص صاحب نام بارویکرد های مختلف ، گرمی خاصی به اعتبار خود و رویکرد فکری خود داده اند.

اما آنچه که حائز اهمیت است دو چیز است :

یک : می برند و می دوزند ، تحلیل های منفعت طلبانه انجام می دهند ،حتی درصد کمی از ان با واقعیت جامعه همسو نیست و صرفا پادویی جریانات سیاسی بالاسری خود را برای انتخابات 1400 می کنند.

دو : گویا فراموش کرده اند که البته خوب می دانند و خود را به فراموشی زده اند که این بلبل زبانی هایی که می کنند به هیج عنوان نه خواست ومطالبه قاطبه مردم است ونه اساسا اکثریت قابل توجه مردم فضایی با عنوان کلاب هاوس را می شناسند و چه بسا تره هم برای این بازار گرمی های طیفی خورد نمی کنند .

اما تردیدی نیست که ورود تمامی افراد خبره در فریب افکار عمومی بعد از هماهنگی های پشت صحنه ، با ورود به این فضا ، روی صحنه به زعم خود در حال تحمیل خواست خود به اراده جامعه هستند ، همان اتفاقی که در انتخابات گذشته دنبال و متاسفانه به موفقیت های خوبی هم رسیدند که نتیجه اش شده وضعیت موجود.

فرید مدرسی فعال به ظاهر رسانه ای که با سرمایه گذاری وهزینه های هنگفتی برای چنین روزهایی تربیت شده است ، رم تشکیل می دهد و با عنوان بی طرف و اینکه همه آزادند حرف بزنند ، بیش از 60 درصد وقت مخاطبین را گرفته ودر هر کلمه به کلمه مخاطبین ورود و عملیات روانی خود را انجام می دهد.

کارشناس اقتصادی مدعو به شدت صنعت هسته ای و توان دفاعی را مردود و تنها راه رسیدنِ مردم به معیشت و توسعه اقتصادی کشور را ، عبور از فاکتور اقتدار نظامی و موشکی معرفی نموده و چاره ای جز تسلیم در مقابل امریکا واروپا برای کشور متصور نیست.

صادق زیبا کلام طبق عادتی که دارد و روالی که در پیش گرفته ، حالا موضوع هر چه باشه تمام مواضعش در تعریف از شاه معدوم و دفاع از اسرائیل جنایتکار است و اساسا حرف حساب ، جز سر سپردگی به اسرائیل وغرب ندارد.

هموطن عزیز دیگر که اتفاقا مدت مدیدی در کیهان و زیر مجموعه سردار قلم حاج حسین شریعتمداری مشغول قلم زنی بود ، ایدئولوژی و باورهای الهی را بیهوده جلوه واصل را موجودیت جسم انسان و در نتیجه رسیدن به نان ومعیشت به هر قیمتی را تجویز می کند.

در این شرایط وبا چنین میدان و رویکردی که آقایان دنبال می کنند ، سوالی که مطرح می باشد ، کارشناسان پادو جریانات سیاسی حاضر در این کلاپ ها که اتفاقا در کارنامه ای که تا امروز داشته اند جز فریب و سرکار گذاشتن مردم در انتخابات و نابودی کشور در اقتصاد و از بین بردن اعتماد مردم با عملکرد ناصواب عایدی مثبتی نداشته اند- چرا به مردم توضیح نمی دهند همین آقایان بودند که حسن روحانی را با همین شگرد ها به افکار عمومی تحمیل نمودند و پاسخگوی وضع موجود نیستند و دوباره در حال بزک کردن روش و منش ذلت بار تفکر ناکارامد خود هستند؟!

چطور برای منافع باندی وشخصی خود حاضر شده اند عزت و غیرت و ناموس وطن و تنها نقطه اتکا و اقتدار کشور ، هسته ای و موشکی و حظور مقتدرانه در منطقه را که با خون شهید حاج قاسم تثبیت شده است را ، مفت به حراج بگذارند و با تحلیل های آبکی وصد من یه غاز افرادی بی هویت و سست عنصر مانند زیبا کلام را که در صدد خالی نمودن ته دل مردم می باشند در صدر کلاب های خود قرار دهند؟!

وده ها سوال بی پاسخ دیگر+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید