امروز: چهارشنبه, ۰۸ تیر ۱۴۰۱ - 29 June 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 399913
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۷:۵۷

ناصر امانی معاونت سابق برنامه ریزی و توسعه شهری : شورای شهر تخصصی نه سیاسی

به گزارش هشدارنیوز ؛ سردار ناصر امانی معاون قالیباف در شهرداری تهران در گفتگو با رسانه ها در باره اعضای شورای شهر گفت : شورای شهر جای فرهیختگان متخصص حوزه مدیریت شهریست.
 
وی ادامه داد : در دوازده سالی که ما در حوزه شهری خدمت نمودیم از سیاسی کاری در شورای شهر هم ما ، هم مردم و هم شهر آسیب دیده ایم. شواری شهر یک شواری اجتماعی است در حوزه های مختلف شهری البته با رای و نظر مردم‌ برگزیده می شوند. 
 
 امانی همچنین افزود : در اصل صدم قانون اساسی فلسفه تشکیل شورا فعالیت های اجتماعی قید شده است و به هیچ عنوان از کلمه سیاسی استفاده نشده است. شواری شهر باید متکفل فعالیت های  اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و بهداشتی و خدماتی از محله تا مرکز باشد.
 شواری شهر نباید سیاسی باشد بلکه باید  ازافرادی متخصص در حوزه های حمل و نقل، شهر سازی و معماری، عمران و زیر ساخت و همچنین حوزه خدمات شهری باشد.
 
معاون سابق برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران در ادامه گفت : ما باید یک شهر زنده داشته باشیم و شواری شهری که مردم به راحتی بتوانند نیاز های خود را با آن شورا عنوان نمایند  و نه اینکه با آمدن گروهی سیاسی به درون شورای شهر و شهرداری راه را برای خود هموار نمایند، چرا که این کار چیزی جز خسارت برای مردم و شهر نخواهد داشت.


+ 4
I_DONT_LIKE_IT - 3

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید