امروز: پنج شنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 13 May 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 399748
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ ۱۷:۰۰

باقری: 3 وزنه بردار بانوی ایران در گروه A مسابقات آسیایی وزنه می‌زنند

باقری: 3 وزنه بردار بانوی ایران در گروه A مسابقات آسیایی وزنه می‌زنند

داوود باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم با اشاره به همکاری ایفمارک ایران مال با فدراسیون وزنه‌برداری اظهار داشت: آنها اسپانسر پزشکی ورزشی ما شده و قرار است تا بازی‌های المپیک به آقایان و خانم‌های وزنه بردار ما خدمات بدهند. خوشبختانه ایفمارک از امکانات بسیار خوبی برخوردار است و تجهیزات پیشرفته‌ای برای ما دارد. می توانیم آسیب‌دیدگی‌های‌مان آنجا پیگیری کنیم و در بحث ریلکسیشن و اختلالات خواب نیز می‌توانیم از امکانات ایفمارک استفاده کنیم. ایفمارک قرار است تا المپیک فدراسیون وزنه‌برداری را به صورت رایگان ساپورت کند.

وی ادامه داد: کادرفنی و وزنه‌برداران ما از این تسهیلات ویژه خیلی راضی هستند و مهم تر اینکه این مجموعه نزدیک فدراسیون هست و آنها در شرایط کرونا تسهیلات ویژه‌ای در اختیار ما قرار دادند. من فکر می‌کنم دغدغه‌ها کمتر شده است.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه‌برداری با تاکید بر اینکه وضعیت دختران وزنه‌بردار ایران خیلی بهتر از گذشته شده، خاطرنشان کرد: خانم‌ها در 2 هفته گذشته خیلی رشد خوبی از نظر رکوردی داشتند. البته زود است در مورد کسب مدال صحبت کنیم اما همانطور که آقای خورشیدی هم گفتند، لااقل سه نفر از مجموع 5 بانوی اعزامی ما به قهرمانی آسیا در گروه A رقابت می‌کنند.

انتهای پیام/+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2480973
بازدید: 63

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید