امروز: پنج شنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 13 May 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 399716
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ ۰۲:۰۰

نباید به بهانه کرونا و خطرجانی از مردم فاصله گرفت

هشدارنیوز به نقل از خانه ملت، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه) با مدیران کل بخش‌های مختلف مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

وی این نشست با بیان این که ایجاد رقابت و تلاش جمعی و تحول ضروری است، گفت: غیر این صورت روزمرگی همچون خاک مرده‌ای بر ما پاشیده می‌شود و گویی بود و نبود ما فرقی ندارد و احساس بی‌هویتی خواهیم کرد، لذا هدف و فلسفه برگزاری این جلسات ایجاد ارتباط بیشتر و برای و انس و الفت باشد.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی هیچگونه حجاب و فاصله میان کارگزار و مردم نباید وجود داشته باشد، افزود: حتی به دلایلی همچون بیماری کرونا و خطر بودن جان نیز نمی‌توان از مردم فاصله گرفت، اما متأسفانه ما از این فضاها فاصله گرفته‌ایم.

رئیس مجلس شورای اسلامی با یادآوری روزهای جنگ تحمیلی، گفت: شاید چنین فضاهایی از نظر بسیاری از مدیران رویایی به نظر آید، اما ما نبود این فاصله‌ها را ایام جنگ تحمیلی به کرات دیده و تجربه کرده‌ایم، بنابراین باید گفت؛ پشت خاکریزها، نماد و مصداقی از اخوت، برای و همراهی رزمندگان و جان برکفان وطن بود.

قالیباف نسبت به ضرورت اعتماد مدیران و مسئولان به یکدیگر همچون زمان جنگ تحمیلی تاکید کرد و گفت: آن زمان مخیله کسی خطور نمی‌کرد که مثلاً برای که جبهه صحبت می‌کرد، قصد و هدفش مسائل دیگری است اما این روزها چنین نیست.

وی بیان کرد: بهتر است روزهای معنوی ماه مبارک رمضان از خدا بخواهیم این نوع باورها را ما بپروراند و وجدان‌مان همیشه بیدار باشد، همچنین هیچگاه زندگی خود به دنبال مکر برای دیگران نباشیم، بلکه کار خود را با سیاست، دقت، ایمان، وجدان و تلاش انجام دهیم، حتی اگر طرف مقابل هرکاری را انجام دهد بدانیم که «وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ» بنا براین همه مسائل را باید به خدا سپرد، چراکه اگر رابطه خود را با خدا ست کنیم، خدا رابطه‌مان را با مردم، ست خواهد کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایمان داشته باشیم که عزت و ذلت به دست خداست، گفت: امیدوارم همه حق هم دعا کنیم و از خداوند بخواهیم آغاز ماه مبارک رمضان این تحول را یکایک ما به وجود آورد و خداوند توفیق بندگی و خدمت را به همه ما مقابل این مردم شریف بدهد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5189218/نباید-به-بهانه-کرونا-و-خطرجانی-از-مردم-فاصله-گرفت
بازدید: 32

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید