امروز: جمعه, ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 14 May 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 399709
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ ۱۵:۲۴
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

حمله روحانی چی ها به نمکی وزیر بهداشت در باره پیک واقعی کرونا

به گزارش هشدارنیوز ؛ وزیر بهداشت که کمی جلوتر از نبود وحدت در تصمیمات علمی در جهت مقابله با کرونا گله کرده بود ، مورد هجمه باند امنیتی حسن روحانی در دولت قرار گرفته است .
امروز که کرونا به واسطه ناکارامدی و شاید با جرات می توان گفت سوء مدیریت شخص حسن روحانی به قاطبه مردم دسترسی پیدا نموده وهر روز بر آمار تلفات مردم می افزاید ، خبر ها از عدم تمکین حسن روحانی وحلقه امنیتی وصرفا سیاسی نزدیک به ایشان نسبت به دستورات کارشناسی وزارت بهداشت جهت جلو گیری از سرایت گسترده جامعه به کرونا دارد.
حسن روحانی کمی قبل تر و در بحبحه سال نو ، به صراحت به مردم گفت : از پیک وخطر کرونا عبور کرده ایم و همچنین مدیریت سفر های نوروزی را رها نمود .
در این رابطه سفرهای تفریحی ترکیه وتایلند و ... در کنار سفرهای شمال ایران برای مردم ، آزاد بود.
این آزادی عمل برای سفرهای متنوع تفریحی در حالی بود که سفر به عراق برای زیارت اماکن متبرکه ممنوع ومرزهای مربوطه بسته شده بود .
کرونا در این شرایط  به شدت در حال گسترش است و وزیر بهداشت از پشت پرده دستورات روحانی نسبت به وجود امدن این معضل اگاه و هر از گاهی جست و گریخته با زبان بی زبانی به مردم گراهایی را مخابره می کند.
اما تیم عملیات روانی وبسیار خبره حلقه امنیتی حسن روحانی بیکار ننشسته وبا مواضع رسانه ای و توئیت های کوتاه در صدد بی اثر نمودن سخنان درست دکتر نمکی ونرسیدن اصل واقعیت به گوش مردم می باشند .
ابتدا حسن روحانی تلویحا به مواضع وزیر بهداشت تاخت ، واعظی مسئول دفتر رئیس جمهور هم نتوانست چاکری خود نسبت به روحانی را عقب انداخته ودر گفتگوی رسانه ای ، وزیر بیچاره را به باد انتقاد گرفت وایشان را وحدت شکن و برهم زننده آرامش روحی مردم معرفی کرد .
حسام آشنا هم طبق روال معمول توئیتی از خود در کرد و نشان داد مرد لحظه های حساس است و تمام وظیفه خود و دفتر دستک عریض وطویل خود را در قالب کوتاه ترین جملات توئیتری ایفا می کند .
اما در این بین ، چناچه که بارها گفته ایم محمد مهاجریِ ظاهرا اصول گرا  ، اما در اصل مزد و مواجب بگیر حسام الدین آشنا ، نوشته جالبتری را جهت دور زدن افکار عمومی  وانحراف از واقعیت منتشر و روانه افکار عمومی کرده است .
ایشان از نمکی با عنوان بیسواد یاد کرده واز حسن روحانی خواسته ایشان را از وزات مربوطه منفک وهمه تقصیرات کرونا تا به امروز را هم گردن این وزیر انداخته است .
این مواضع  و نقش ایفا نمودن جناب محمد مهاجری نکاتی را یاد اور می شود :
_ اقای وزیر خوب می داند دولت وشخص حسن روحانی وتیم عملیات روانی وامنیتی وی عامدانه در حال ضربه زدن به اعتماد مردم از طریق ضربه  به جان ومال مردم هستند و اهداف خطرناکی را دنبال می کنند که تمام این رفتارها سیاسی ، فلشش سمت انتخابات 1400 است . 
_ مواضع امنیتی ترین افراد کابینه حسن روحانی در قبال حرف درست وزیر بهداشت ، نشان دهنده جو امنیتی حاکم بر تصمیمات دولت برای فشار به مردم است و مردم باید نسبت به این واقعیت اطلاعات درست وکاملی داشته باشند .
_ در نهایت محمد مهاجری بیچاره که ، برای آب ونانی پر زرق و برق ،  مجبور به مزدوری شده است  و جالب است هنوز هم با معرفی فعال اصولگرا ، اما نوکری تیم امنیتی حسن روحانی به سرکردگی حسام آشنا ، در رسانه ها قلم فرسایی و شبهه پراکنی می کند .
 
 


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید