امروز: جمعه, ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 14 May 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 399700
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ ۱۲:۵۶
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

واکنش آقای رئیس دفتر رئیس جمهور واعظی به گلایه‌های وزیر بهداشت

به گزارش هشدارنیوز ؛  رئیس دفتر رئیس جمهور ، واعظی در واکنش به سخنان وزیر بهداشت در حالی از وحدت و آسی رساندن به روح جامعه سخن گفت که گویا در جریان وضعیت اسفناک روحی روانی ، بیکاری ، معیشتی و همچنین پیک کرونا در کشور نیست .

به گزارش هشدارنیوز به نقل از فارس، واعظی ادامه داد : در همه موج‌هاي قبلي كه ما توانستيم آنها را مهار و وضعيت را مديريت كنيم، همبستگي، در كنار يكديگر بودن، هماهنگي و انسجام وحدت نقش حياتي داشت. در حقيقت عامل اصلي توفيق كشور، اينها بود.
  
وی ادامه داد: عصبيت‌ها و هيجانات و بیان نكاتي كه بسياري از آن نيز با واقعيت‌ها مطابقت ندارد، جز اينكه روان جامعه را دچار آسيب مي‌كند و اختلال به وجود مي‌آورد، هيچ كاركرد ديگري ندارد. همه ما باید در اين نوع بحران‌ها آرامش خود را حفظ كنيم و از تناقض‌گويي، اتهام‌افكني و سياسي‌كاري و فرافكني دوري كنيم. مردم شاهد و ناظر رفتارهاي ما هستند و دوگانگي‌ها و رياكاري‌ها را تشخيص مي‌دهند.
  
رئیس دفتر رئیس‌جمهور تصریح کرد: نبايد تصور كنيم كه به صرف بيان موضوعات از طرف ما، اقناع عمومي صورت مي‌گيرد و انگشت‌هاي اتهام به سوي ديگران كج مي‌شود، اينطور نيست.
  
واعظی خاطرنشان کرد: بهتر است همه با جان و دل از قايقي كه همگي در آن نشسته‌ايم حفاظت كنيم و در هيچ كجاي آن به بهانه‌هاي واهي و انگيزه‌هاي شخصي و سياسي منفذ ايجاد نكنيم. نباید اینطور شود که توفیقات در کرونا متعلق به یک دستگاه و در زمان خیزش بیماری دستگاه های همکار را مقصر قلمداد کنیم. همه با هم در توفیقات و مشکلات شریک هستیم.


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید