امروز: جمعه, ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 14 May 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 399699
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ ۱۲:۱۲
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

آیا اصلاح طلبان دست از سر حسن خمینی بر می دارند؟!

به گزارش هشدارنیوز ؛ راهنمایی پدرانه «به صلاحتان نیست»  رهبر انقلاب در مورد حضور برخی اشخاص در انتخابات ، یک جای دیگر هم مطرح شده بود و فرد مورد نظر مخاطب رهبر انقلاب ، محمود احمدی نژاد بود که به عناوینی حرف ولی امر را گوش نکرد و عنان خود به دیگرانی سپرد که هدفمند راه بری یش می نمودند و امروز مشخص شده است تکلیفش چیست.
حال بار دیگر ولی امرِ دل های پاک و جهادی به سید حسن مصطفوی فرزند یادگار امام ره حاج احمد آقای شهید ، این توصیه مهم را  فرموده اند .
اصلاح‌طلبان که حالا عرصه اقبال عمومی را مانند دوره های قبل شیرین نمی بینند و از الان خود را بازنده بی چون وچرای انتخابات 1400 فرض کرده اند تمام تلاش خود را معطوف به سید حسن خمینی کرده که ایشان را وارد گود انتخاباتی کنند که سرنوشتش در هر صورت باخت در افکار عمومی است .
به همین منظور چندروز قبل جمعی از اصلاح طلبان اسم ورسم دار و بعضا پر حاشیه در جماران با سید حسن خمینی جلسه‌ای برگزار نموده و رسما از ایشان درخواست نامزدی در انتخابات فرارو می نمایند. 
البته کمی قبل تر از این دیدارها ، گمانه زنان فضای مجازی و رسانه ای که اکثرا از جیب اربابان اصلاح طلب خود ارتزاق می کنند ، بر داغ نمودن آتش آمدن حسن خمینی به انتخابات دمیده و به زعم خود اذهان عمومی را آماده بهره برداری مقدماتی خود می کردند .
بعد از اینکه جریانات سیاسی گوناگون از این امدن و نیامدن سید حسن هر کدام به سود خود حد اکثر بهره برداری را در دستور کار قرار داده بودند ، خبر رسید که فرزند یادگار امام ره با توصیه دلسوزانه رهبر معظم انقلاب ، عمل نموده و از طریق برادر خود یاسر و بعد از زمان کوتاهی فرزند خود احمد در رسانه ها اطلاع رسانی نموده و در این مورد بخصوص و مهم جلو استفاده ابزاری اصلاح طلبان فرصت طلب را گرفته است. 
 
هر چند اصلاح طلبان دست بردار نیستند و درست مانند مشاورین نفوذی احمدی نژاد ممکن است اقدماتی دیگر حول محور سید حسن انجام دهند که خدایی نکرده تجربه محمود احمدی نژاد تکرار شود ،  اما انچه پر واضح ومبرهن است دلسوز بودن رهبر انقلاب نسبت به صلاح این یادگار یادگار امام است و از سویی ایشان باید مواظب نفوذی های بیت وهمچنین اشخاص سیاست زده پیرامون خود باشد که صیاد گونه به دنبال شکاری پُر پَرُ پیمان برای اهداف پلید خود می باشند . 
سوالات خود را با ما در سایت هشدارنیوز و پیج های اینستاگرامی این مجوعه با ادرس های ذیل مطرح کنید .
 @hoshdarnews.ir
@hoshdar.tv         
@tahliilerooz       
     093552626662
 


+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید