امروز: جمعه, ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 14 May 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 399595
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ ۱۷:۳۹
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

در فضای انتخاباتی کشور چه خبر است؟!

به گزارش هشدارنیوز مدیر مسئول این رسانه در یادداشتی کوتاه نوشت :

خواص و لیدرهای سیاسی کشور در جریان انقلاب به دنبال چه برنامه ها و تحرکات انتخاباتی هستند؟!

با رصد تحرکات زیر پوستی فضای انتخاباتی کشور در خواص جریان اصولگرایی ، آنچه بیش از همه به چشم می آید ، ناهماهنگی ، رایزنی محفلی و به نظر می رسد زد و بند برای برگزیدن نامزد احتمالی_نهایی_ این جریان بین برخی افراد شاخص که به زعم اقایان می تواند خوب در جهت منافع باندی انها گوش به فرمان باشد_می باشند.

تا امروز برخی اشخاص مانند سردار سعید محمد و دکتر سعید جلیلی با تشکیل ستادها و همچنین به راه انداختن شبکه های هواداران خود در فضای میدانی جامعه و فضای مجازی و رسانه ای ، فعالیت جدی خود را رسما شروع نموده و کجدار مریز در برخی از محافل سخن از ورود احتمالی سید ابراهیم رئیسی هم در جریان است.

در این بین ، انچه بیش از همه موجب نگرانی بخش گسترده از دلسوزان و سابقون جبهه و جنگ شده است ، عدم تحرک ، همچنین انفعال هواداران دکتر محمد باقر قالیباف و از طرفی عدم موضع گیری شخص دکتر قالیباف نسبت به ورود یا عدم ورود به انتخابات 1400می باشد که سردی زیادی به فضای بیش از انتخابات فرا رو داده است.

بین بزرگواران مطرح شده ، دکتر جلیلی ، سعید محمد و آیت الله رئیسی ، که هر کدام به نوعی از مدیران ارزشی وانقلابی و با سابقه مدیریت جهادی به شمار می آیند که بر کسی پوشیده نیست ، اما سابقه وکارنامه دکتر محمد باقر قالیباف بخصوص در مدیریت های کلان اجرایی کشور ، واقعیتی گریز ناپذیر دیگری است که این روزها ورود بایسته این شخصیت جهادی به عرصه انتخابات آتی ، بیش از هر زمان دیگری احساس می شود .

در این رابطه لازم به ذکر است ، سردار سعید محمد با استعفاء از قرارگاه خاتم الانبیاء ص ورودش به عرصه انتخابات ریاست جمهوری 1400 قطعی شده و از همان روزهای اول و شاید کمی قبل تر از استعفاء ایشان ، زمزمه هایی مبنی بر حضور این سردار جوان و جهادی در رقابت های این دوره به گوش می رسید .

فعالیت رسانه ای و راه اندازی گسترده و بیشمار اکانت های فعال در فضای مجازی کشور به هواداری از ایشان موجب شد تا به عنوان اولین کاندیدای ریاست جمهوری 1400 مطرح شود .

هواداران دکتر سعید جلیلی هم بیکار ننشسته و مدتی است ، اقدام به راه اندازی ستادهای هواداران مردمی ایشان در استان ها و تلیبغات گسترده و معرفی ایشان به مردم نموده اند که به نظر می رسد در این گیر و دار ، برخی افراد منتسب به وی با شروع تخریب برخی از نامزد های احتمالی جریان انقلاب ، در پی دنبال نمودن خط تخریب و ایجاد اختلاف بین هواداران نامزد های انقلابی و همچنین خواص این جریان می باشند.

سید ابراهیم رئیسی هم هر چند خود در این رابطه اعلام موضوع نکرده است ، اما در فضای مجازی مشاهده می شود اکانت های پر قدرتی به تبین مواضع و برنامه های انتخاباتی ایشان مشغولند .

اما تنها موضوعی که به نظر می رسد کمی قبل تر از شروع رسمی رقابت های انتخاباتی بین کاندیداهای باالقوه وهمچنین گرم نمودن تنور انتخابات ، کمی هواداران مدیریت بی منت جهادی و یادگاران دوران دفاع مقدس را سر در گم کرده است ، مشخص نبودن تصمیم شخصیتی با تجربه و کاردان و دارای کارنامه ی قابل قبول ، مانند دکتر محمد باقر قالیباف است که هنوز تصمیمی دال بر حضور در رقابت های انتخاباتی از سوی ایشان رسانه ای نشده است و این در حالی است که فعالین رسانه ای و مجازی منستب به وی و هواداران مردمی ایشان هم در بلاتکلیفی وانفعال به سر می برند .

حمید رسایی فعال تند رو اصولگرا کمی قبل تر در سخنانی نادرست قالیباف را متهم به راه انداختن ستادهای انتخاباتی در مجلس شورای اسلامی کرده بود این در حالی است که این روزها علی رغم فعالیت برخی کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری 1400 در فضای جامعه و فعال نمودن ستادهای مردمی خود ، خبری از حضور یا عدم حضور و همچنین فعالیت ستادی یا مردمی دکتر قالیباف نیست که دلیل روشنی بر شبهه پراکنی و ایجاد هجمه و تخریب همیشگی بر علیه این مدیر پر توان ، جهادی ، خدوم و مظلوم کشور از سوی برخی افراد تند رو از جمله جناب رسایی است .

طرفداران و هواداران بیشمار مصداق مدیریت جهادی آقای دکتر محمد باقر قالیباف ، بی صبرانه و مصرانه منتظر اعلام موضع این شهید زنده و فرمانده و یادگار دوران دفاع مقدس و مدیر توانا و با برنامه در مدیریت های کلان کشور در قبال حضور در رقابت های انتخاباتی 1400 ریاست جمهوری می باشند و انتظار می رود که ایشان با نظر مثبت اعلام موضع نماید .+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید