امروز: پنج شنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 13 May 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 399546
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ ۱۶:۵۹

چرا این همه دروغ و جعل خبر برای قالیباف و رئیسی؟!

به گزارش هشدارنیوز ؛هر چه به روزهای داغ انتخابات نزدیکتر می شویم ، بازار شایعات و ایجاد و تولید اخبار جعل داغتر می شود .

بیشترین اهداف تخریب و رونق شبهه های بی اساس به سمت رئیسان قوه مقننه و قوه قضائیه است که دست بر قضا کمر همت جهادی خود را بسته اند تا خیانت های دولت گرین کارتی حسن روحانی به کشور و مردم را جبران کنند .

اخبار کذبی که فراوان و به شدت در فضای مجازی گسترش می یابد . اما این روزها تخریب ها رویکرد انتخاباتی دارد و به عنوان یکی از خبرهای جعل که اتفاقا مورد بهره برداری معاندین وضد انقلاب قرار گرفت خبر کذب استعفای سید ابراهیم رئیسی از قوه قضا برای حضور در انتخابات 1400 بود .

این خبر طولی نکشید با تکذیبیه دفتر روابط عمومی قوه قضائیه روبرو شد.

اما این جعلیات و خبرهای فیک به همینجا ختم نشده وباری دیگر خبر دروغ خلع درجه سردار جمال الدین آبرومند از نزدیکان رئیس‌مجلس به دلیل فساد اقتصادی روی تلکس خبرگزاری های اصلاح طلب و رسانه های معاند قرار گرفت که این خبر هم تکذیب شد .

به نظر می رسد هدف این دو شخصیت موثر ، دلسوز و جهادی است که اتفاقا به عنوان دو نامزد باالقوه برای انتخابات 1400 ریاست جمهوری مطرح می باشند ، هر چند از سوی این شخصیت تاثیر گذار تا کنون خبری مبنی بقر حضور در انتخابات منتشر نشده است.

اما در این فضای عبار آلوده شده از سوی جریانات رفوزه ، اصلاحات ، اعتدالیون و افراطی های جریان راست و همچنین جریانات زرد وبی تفادت نسبت به مردم وکشور همچون حسن خمینی ودار ودسته وی و جریانی دروغ پرداز با عنوان عدالت خواه که ریشه ای احمدی نژادی دارند ، آنچه که حائز اهمیت نشان می دهد ومردم ما هم باید به ان توجه جدی و عمیقی د اشته باشند ، تخریب این دو بزرگوار قالیباف و رئیسی از سوی اتاق فکر جریانات برشمرده فوق دو دلیل عمده دارد :

اول داشتن سرمایه انسانی بالا به دلیل مردمی بودن ، خلق و خو و برنامه و توان مدیریت جهادی وبی منت و صد البته کارنامه ای روشن و موفق که بر هیج کسی پوشیده نیست و لذا ترس ودلهره این عملیات روانی از اعتماد مردم به این دو بزرگوار ودر نتیجه حل مشکلات کشور در داخل می باشد .

دوم _ سر پوشی بر گند ها ، سوابق مفسده انگیز و مدیریت های پر ضرر خود بر کشور وایجاد تنش فکری در افکار عمومی است که تا امروز و در انتخابات گذشته توانسته اند بر اراده مردم سوار شده وبه منافع باندی و قبیله ای کثیف خود برسند .

انتظار می رود مردم در این ایام که از سوی دولت حسن روحانی که دست نشانده همین طیف های ورشکسته به لحاظ سیاسی است ، به وضعیت سیاسی اقتصادی فرهنگی وروابط بین المللی وعزت پاسپورت و وضعیت معیشتی و رکود وتورم و گرانی ، بیکاری ، مسکن وازدواج و همچنین دست داشتن در گسترش عامدانه ویروس کرونا کمی فکر واندیشه نموده و از عوام فریبی و عملیات روانی و تخریب و هجمه این گعده مافیایی مطلع باشند تا گر باره به دام انها گرفتار نشوند .

تنها راه گذر از این همه گرفتاری خود ساخته اعتماد به مرد ان با سابقه با کارنامه جهادی است که امروز مورد تخریب و هجمه نابکاران قرار گرفته اند .

دکتر قالیباف و سید ابراهیم رئیسی و سعید جلیلی مظلوم که هر کدام وبه نوبه خود در خدمت گذاری جهادی به مردم کم نگذاشته اند و امیدواریم جریان انقلاب بین این بزرگواران فردی اصلح تر و میدانی تر وبا کارنامه تر را برای انتخاب مردم معرفی نمایند. انشاء الله+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 153

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید