امروز: جمعه, ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - 06 August 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 399349
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۰ فروردين ۱۴۰۰ ۲۰:۰۰

وعده نایب رئیس فدراسیون فوتبال: اتفاقی را در این 4 سال رقم می‌زنیم که در عمر خود ندیده باشید

وعده نایب رئیس فدراسیون فوتبال: اتفاقی را در این 4 سال رقم می‌زنیم که در عمر خود ندیده باشید

به گزارش خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، سیده شهره موسوی درباره وضعیت فوتبال ایران در سال 1400 اظهار داشت: فوتبال ایران روزهای عالی در پیش دارد و ما مثبت فکر می‌کنیم. ان‌شاءالله اتفاقات خوبی رقم می‌زنیم و اتفاقات خوبی پیش می‌آید.

وی در مورد اینکه تیم ملی ایران باید برای ادامه مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به بحرین برود، بیان کرد: مهم این است که بازیکنان ما قدرتمندانه در هر میدانی می‌توانند برنده از زمین خارج شوند و فرقی نمی‌کند در ایران باشد یا بحرین. ما به قدرت بازیکنان تیم ملی معتقد هستیم و فکر می‌کنم آنها هر جای دنیا که به میدان بروند، می‌توانند پرچم جمهوری اسلامی را با اقتدار به اهتزاز دربیاورند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال راجع به وضعیت مالی فدراسیون گفت: همه چیز عالی است. اتفاقات خوبی در راه است و مثبت فکر کنید.

موسوی درباره اینکه داوران هنوز حقوق این فصل خود را دریافت نکرده‌اند، خاطرنشان کرد: می‌گیرند! همه چیز را می‌گیرند و شما نگران نباشید.

وی در پاسخ به این پرسش که با سابقه او، چقدر می‌توان به انجام حرکتی توسط فدراسیون فوتبال برای ریشه‌کن شدن مشکلات مالی امیدوار بود، تصریح کرد: فدراسیون حرکات خوب خود را آغاز کرده است. حتماً در این چهار سال، اتفاقی رقم می‌زنیم که در عمر خود ندیده باشید.

انتهای پیام/+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://tn.ai/2476752
بازدید: 64

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید