امروز: پنج شنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۰ - 24 June 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 398851
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۱۰

تحقیر و ندیدن کارمندان شهرداری ادامه دارد!/نقد ناصر امانی به تصمیم شورای شهر تهران!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ معاون منابع انسانی اسبق شهرداری تهران گفت : واقعا در شگفتم که چرا شورای پنجم در ماه های پایانی عمر خود تنها دلخوشی کارمندان شهرداری را حذف کرد و تجربه سازمان های بزرگ کشور را نادیده گرفت .
ناصر امانی در ادامه افزود : حوزه منابع انسانی در شهرداری پس از 9 سال که در حوزه مالی و اداری سابق فعالیت می کرد آنهم تحت عنوان یک اداره کل با پیشنهاد اینجانب و موافقت شهردار آقای دکتر قالیباف و شورای شهر سابق راه اندازی و اینجانب اولین سرپرست آن معاونت بودم.
 
با راه اندازی این معاونت هم فعالیت های حوزه منابع انسانی از قبیل اداره کل منابع – اداره کل ایثار گران – اداره کل ارزشیابی مدیران (انتصابات) – اداره کل هیئت های رسیدگی به تخلفات – شرکت های تامین نیروی انسانی – سازمان بازنشستگی – هیئت مرکزی گزینش زیر مجموعه ان معاونت قرار گرفته بود و با برنامه متمرکز و هدفمند همه فعالیت های نیروی انسانی شهرداری برای اولین بار دارای متولی و تشکیلات واحد شدند و از پراکنده کاری و موازی کاری در این حوزه مهم جلو گیری شد و یک نفر پاسخگوی همه مسایل این حوزه در شهرداری و شورای شهر شد .
 
معاون دکتر قالیباف در شهرداری تهران افزود :  ادغام این معاونت در معاونت برنامه ریزی که وظایف عمومی و فرامعاونتی دارد به معنای تضعیف  وکمرنگ شدن سرمایه انسانی شهرداری تهران تلقی می شود و به نوعی بی توجهی به علائق و انگیزه کارکنان و تحقیر آنان می باشد .
اینجانب مسئولیت معاونت برنامه ریزی و امور شورای شهر شهرداری تهران را هم در دوره اخیر ، قبل از سال 96 عهده دار بودم و تجربه هردو معاونت را دارم ، قطعا این یک تصمیم اشتباه و غیر کارشناسی است  چرا که معاونت برنامه ریزی هماهنگ کننده بین شهرداری و شورا و نماینده شهرداری در کمیسیون کلان شهرهای دولت و مجلس شورای اسلامی است و ساختارش کاملا متفاوت با حوزه منابع انسانی است.
 


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 2

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید