امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 11 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3758
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷
با حضور رئیس اداره تربیت بدنی سازمان زندان‌ها صورت گرفت

برگزاری جشنواره ورزشی زندانیان زن استان تهران

هشدار نیوز - با حضور رئیس اداره تربیت بدنی سازمان زندان‌ها جشنواره ورزشی زندانیان زن استان تهران در ندامتگاه شهرری برگزار شد.

این مسابقات طی ۳ روز و با حضور داوران هئیت داژبال و در ۵ رشته با شرکت ۲۰۰نفر از مددجویان که از میان ۴۸۰نفر از آنان انتخاب شده بود؛ در محل باشگاه ورزشی ندامتگاه شهرری برگزار شد.

حجت الاسلام میرصانعی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندان‌های استان تهران در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه طی سخنانی در خصوص زندگي گهربار حضرت امام حضرت امام حسين(ع) حضرت ابوالفضل العباس (ع) و امام سجاد (ع) خدمات ارزنده آنها به دين اسلام ايراد و از مددجويان خواست زندگي اين امام بزرگ را سر لوحه كار و زندگی شخصی خود قرار داده و در تمامی مراحل زندگي به اين حضرات اقتدا کنند.

وی ورزش را برای مددجویان ضروری دانست و افزود: اگر ورزش در جمع مددجویان نباشد فقرحرکتی به دنبال خواهد داشت که در آینده عوارض نامطلوبی را به جای خواهد گذاشت.

در ادامه سلطانپور رئیس اداره تربیت بدنی سازمان زندانها بیان کرد: ورزش باعث می گردد غرور از بین برود و مددجویان از انحرافات اجتماعی دور شوند که  این مقوله نقش بسزایی را در زندگی ایفا می کند.

 وی از زحمات مسئولین ندامتگاه در خصوص خدمات ارائه شده به مددجویان و همچنین برگزای اینگونه مسابقات قدردانی کرد.

 در انتهای این مراسم به نفرات برتر در این ۵ رشته همچنین به ۵ نفر از مددجویان فعال جوایزی اهدا شد.+ 7
I_DONT_LIKE_IT - 5

بازدید: 954

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید