امروز: یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - 22 May 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3529
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵

ساخت دو دوربرگردان غیرهمسطح در طرفین پل پارک وی

هشدار نیوز - علیرضا جاوید با بیان این مطلب افزود: برای بهبود وضعیت ترافیکی این محدوده طرحی تهیه شده مبنی بر اینکه 2 دوربرگردان غیرهمسطح در دو طرف پل پارک وی در بزرگراه های شهید مدرس و چمران ساخته خواهد شد.

وی با بیان اینکه این طرح به تصویب شورای شهر تهران رسیده است، ادامه داد: بررسی های ترافیکی نشان می داد دوربرگردان های همسطح موجود در این محدوده در سال های اخیر کشش ترافیکی مناسب را ندارد و باید جمع آوری شود. این در حالی است که دوربرگردن های غیرهمسطحی که در دو طرف پل پارک وی ساخته خواهد شد، امکان دسترسی های محلی را نیز فراهم خواهد کرد.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه بودجه ساخت این دوربرگردان های غربی و شرقی در لایحه بودجه پیشنهادی سال جاری به تصویب شورای شهر رسیده است، بیان کرد: بودجه این دوربرگردان در بودجه شهرداری 1 و3 پیش بینی شده است که امیدواریم این طرح در سال جاری با نظارت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران اجرایی شود.

به گفته جاوید؛ با توجه به اینکه بخشی از طرح تقاطع غیرهمسطح ادامه بزرگراه کردستان با شهیدچمران که بخشی از آن به دلیل تعارض با اراضی صدا و سیما و ورزشگاه انقلاب در حدفاصل تونل نیایش با بزرگراه شهید چمران به طول 2 کیلومتر اجرایی نشده است، پیش بینی می شود تا با ساخت این تقاطع غیرهمسطح مشکل ترافیکی پارک وی و خیابان های ولنجک رفع شود.+ 6
I_DONT_LIKE_IT - 5

بازدید: 990

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید