امروز: چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - 10 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3512
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰
دسته: والیبال
پرینت
ایمیل

نخستین حریف ایران به مصاف ایتالیا می‌رود

هشدار نیوز - تیم ملی والیبال استرالیا به عنوان نخستین حریف ایران در مسابقات انتخابی المپیک 2016 ریو در 2 بازی دوستانه به مصاف ایتالیا می‌رود. این 2 بازی، امروز و فردا در سالن «پالاتزتو اینستیتوتو لاروزا بیانکا» شهر «کاوالیز» در شمال ایتالیا برگزار خواهد شد.

جانلورنزو بلنجینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا در این مورد گفت: تمرینات ما به خوبی پیش می‌رود و بازیکنان پس از یک استراحت کوتاه، هماهنگی لازم را به دست آورده‌اند، البته ما در ابتدای کار هستیم و بقیه بازیکنان یک هفته دیگر به اردو اضافه می‌شوند. ما باید شرایط هر بازیکن را در تمرینات در نظر بگیریم.

او ادامه داد: همه بازیکنان در حال تلاش هستند و حداکثر سعی خودشان را به کار گرفته‌اند. ما در ابتدای یک مسیر طولانی هستیم و ارزیابی شرایط تیم فعلاً روزد است اما این 2 بازی مقابل استرالیا به من کمک می‌کند تا بازیکنان آماده‌تر را در همین مدت کوتاه اردو تشخیص دهم.

عثمانی خوانتورنا، فیلیپو لانزا،‌ ایوان زایتسف و ماسیمو کولاچی به تازگی به اردوی تیم ملی ایتالیا ملحق شده‌اند.

تیم ملی والیبال استرالیا خود را برای مسابقات انتخابی المپیک 2016 ریو آماده می‌کند. این رقابت‌ها از هشتم خرداد ماه با حضور هشت تیم ایران، فرانسه، کانادا، لهستان، ونزوئلا، چین، استرالیا و ژاپن (میزبان) در توکیو آغاز می‌شود.+ 4
I_DONT_LIKE_IT - 3

بازدید: 1477

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید