امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 11 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3244
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳

آغاز «فرهنگ گردی شهر تهران»از فردا

هشدار نیوز - نخستین نمایشگاه فرهنگ و هنر شهر تهران از ۲۸ اردیبهشت تا ۳ خرداد در پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌شود.

هشدار نیوز  - حجت‌الاسلام حسن ناصری‌پور، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، با بیان این خبر گفت: این نمایشگاه به مناسبت بیستمین سال تاسیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با هدف عرضه و معرفی دستاورد‌ها و تولیدات سازمان و تقویت همدلی، همفکری و نشاط سازمانی برپا می‌شود.

ناصری‌پور درباره زمان برگزاری این نمایشگاه گفت: نمایشگاه فرهنگ و هنر تهران از سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت تا دوشنبه ۳ خرداد، هر روز از ساعت ۱۰تا ۲۰ آماده پذیرایی از شهروندان تهرانی است.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری ادامه داد: برنامه‌های این نمایشگاه در پنج طبقه پردیس ملت و محوطه بیرونی اجرا خواهد شد و مدیریت‌های فرهنگی هنری مناطق مختلف شهرداری تهران در آن حضور دارند. برنامه صحنه‌ای، مراسم رونمایی و انعقاد تفاهم‌نامه‌های متنوع برخی از برنامه‌های متنوع این نمایشگاه هستند.

وی افزود: برپایی کارگاه‌های هنری با حضور هنرمندان برجسته از دیگر بخش‌های این نمایشگاه است که در موضوعات مختلف خوشنویسی، نقاشی، طراحی چهره شهدا و… با همکاری مناطق ۲۲گانه از ساعت ۱۴تا ۱۸اجرا می‌شود که حضور در این کارگاه‌ها برای علاقه‌مندان آزاد و رایگان خواهد بود.

ناصری‌پور تصریح کرد: جشنواره گلاب‌گیری، سینما هفت بعدی، طهران قدیم، کارگاه نقد شعر و ترانه، استندآپ کمدی، محفل قرآنی و پاتوق نقاشان بخشی از برنامه‌های نخستین نمایشگاه فرهنگ و هنر تهران است.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری بیان کرد: تمام علاقه‌مندان از مناطق مختلف شهر تهران با مراجعه به فرهنگسرا‌ها و ثبت‌نام در تور «فرهنگ‌گردی شهر تهران» می‌توانند از نمایشگاه بازدید به عمل آورده و در برنامه‌های شاد و مفرحی که همه روزه در زمان برگزاری نمایشگاه برگزار می‌شود شرکت کنند.+ 7
I_DONT_LIKE_IT - 6

بازدید: 779

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید