امروز: چهارشنبه, ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - 04 August 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3158
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۳۳

تحقق سهم 50 درصد درامدهاي پايدار تا پايان برنامه پنج ساله شهرداري تهران

هشدار نیوز - دکتر "قدرت گودرزي" با اعلام اين مطلب اظهارداشت: هم اکنون حدود 40 درصد از درامدهاي شهرداري تهران از منابع پايدار تامين مي شود که افزايش اين سهم کمک به توسعه پايدار شهري مي کند.
وي با اشاره به افزايش مشارکت شهروندان در تحقق درآمدهاي پايدار شهري تاکيد کرد: درهمين راستا مشارکت شهروندان در سال 94 نسبت به سال هاي گذشته با افزايش روبه‌رو بوده است.
گودرزي تصريح کرد:  سال86 ميزان مشارکت مردم در پرداخت عوارض شهري 12 درصد بود که خوشبختانه با اقدامات انجام شده هر سال به اين رقم افزوده شده است.
معاون مالي و اقتصاد شهري شهرداري تهران با اشاره به تصويب طرح جامع درآمدهاي پايدار شهرداري در سال 86 تصريح کرد: در حال حاضر منابع ديگري نيز براي افزايش درآمد پايدار شهرداري شناسايي شده و برنامه جامع درآمدهاي پايدار به طور جدي توسط شهرداري پايتخت دنبال مي‌شود.
وي درآمدهاي پايدار را لازمه توسعه و پيشرفت کشور دانست و افزود: منابع مالي پايدار مي تواند موجب سرعت بخشيدن طرح هاي توسعه شهري شده و از فروش عمودي شهر جهت پيشبرد امور شهر جلوگيري کند ، موضوعي که در سال هاي اخير در دستور کار شهرداري تهران قرار داشته است.+ 6
I_DONT_LIKE_IT - 2

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید