امروز: پنج شنبه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - 18 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3134
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷

کاهش مشکلات مردم شرق تهران

هشدار نیوز - در این دیدار شهردار منطقه ۸ با اشاره به افتتاح ۱۶ پروژه عمرانی تا پایان شهریور ماه سال جاری در شرق تهران، گفت: تعدادی از این پروژه ها کارکرد فرا محله ای و فرا منطقه ای دارند.
بهمن نوری در دیدار با نمازگزاران مسجد سید الشهدا واقع در محله مدائن، که با همراهی احمد دنیامالی رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای شهر تهران و مدیران ارشد منطقه برگزار شد؛ به مردم گزارش داد: مجموعه ورزشی آزادگان با ۱۱۰۰۰ متر مربع، مجموعه ورزشی نارمک و… از جمله پروژه های قابل افتتاح در شش ماهه اول سال جاری است.
شهردار منطقه ۸ با تاکید بر افزایش فضای سبز در شرق تهران گفت: بر همین اساس در سال گذشته فضای سبز، صد هزار متر مربع با کاهش متراکم درختان غیر مثمر در عرصه چمن کاری ها نسبت به سال ۹۳ ارتقاء یافته است.
نوری به آمار کاهش تصادفات منجر به فوت در سطح محدوده اشاره کرد و توضیح داد: در سال (۹۳) آمار تصادفات منتج به فوت ۱۲ نفر بود؛ که این آمار در سال ۹۴ به ۷ نفر تقلیل پیدا کرد؛ و این امر نشان دهنده بهبود رفتار های ترافیکی شهروندان است.
او با اشاره به پرداخت عوارض پایدار گفت: در حال حاضر ۹۰ در صد این عوارض با همراهی شهروندان ساکن منطقه ۸، محقق شده است.
او به کاهش پیام های مردمی در سامانه ۱۳۷ اشاره کرد و گفت: در سال (۹۴) ۲۳ در صد کاهش پیام در این سامانه داشته ایم .
در این دیدار نمازگزاران با احمد دنیا مالی، عضو شورای شهر، شهردار منطقه، معاونان و مدیران به صورت رو در رو گفتگو و مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.+ 8
I_DONT_LIKE_IT - 3

بازدید: 1383

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید