امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 11 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3122
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۴۸

بازديد قائم مقام شهردار تهران از فاز 2 باغ پرندگان لويزان

هشدار نیوز - به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 4 دکتر عيسي شريفي قائم مقام شهردار تهران در اين بازديد با بيان اينکه پروژه باغ پرندگان لويزان تکميل کننده امکانات تفريحي و گردشگري براي عموم شهروندان تهراني و حتي کشور است افزود: بهره برداري از اين پروژه ملي بايد با سرعت بيشتري اجرا و به بهره برداري عموم برسد.
وي افزود: با توجه به نياز ضروري شهروندان از امکانات تفريحي مجموعه گردشگري باغ پرندگان، اين پروژه بايد تا پايان سال جاري به صورت کامل در اختيار مردم قرار گيرد.
شريفي اجراي کيفي پروژه باغ پرندگان را از موضوعات مهم اين پروژه عنوان کرد و گفت: کاهش هزينه هاي جاري و اجراي کيفي پروژه همواره بايد در اولويت اجراي فاز 2 باغ پرندگان قرار گيرد.
قائم مقام شهردار تهران در ادامه با اشاره به پروژه شهر آفتاب گفت: اقداماتي که طي 4 ماه اخير در پروژه شهر آفتاب صورت گرفت ستودني و نشان از همت و تلاش تحسين برانگيز مديران شهرداري تهران در پروژه هاي عمراني است.
معاون امور مناطق شهرداري تهران با تاکيد بر اولويت استفاده از شرکت هاي داخلي در احداث اين پروژه ملي گفت: با توجه به اثبات توانمندي هاي مهندسان داخلي در احداث پروژه هاي بزرگ ، اولويت نخست ساخت و راه اندازي فاز 2 باغ پرندگان بايد با مهندسان داخلي باشد.
در ادامه اين بازديد مهندس سيد امير عباس بهاري شهردار منطقه 4 به ارايه گزارشي از اقدامات صورت گرفته در فاز 2 باغ پرندگان پرداخت و گفت: خوشبختانه زيرساخت هاي لازم براي احداث و تکميل فاز 2 پروژه باغ پرندگان در فضايي به مساحت 6.5 هکتار فراهم شده است.
وي افزود: با نصب ستون ها به زودي عمليات نصب توري ها نيز آغاز خواهد شد.
شهردار منطقه 4 گفت: تلاش ما بر اين است تا با کار و روحيه جهادي تا پايان سال جاري فاز 2 باغ پرندگان به صورت کامل به بهره برداري عموم برسد.+ 12
I_DONT_LIKE_IT - 8

بازدید: 913

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید