امروز: سه شنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - 28 June 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3116
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۲۵

استفاده از روش جدید مبارزه با جانوران موذی (موش) در منطقه 10 تهران

هشدار نیوز - مهرداد زنگنه فر معاون امور شهری و فضای سبز منطقه با بیان این مطلب و تشریح برنامه های در دست اقدام، گفت: با توجه به آغاز فصل گرما و همچنین پیشگیری از شیوع بیماری‌ها توسط جوندگان موذی، با تلاش اداره ساماندهی طرح مبارزه با جانوران موذی به صورت ویژه در منطقه اجرا می شود.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر اجراي طرح هاي شبانه، تفنگ بادي، طمعه گذاري و انسداد با استفاده از مصالح مقاوم در كلوني ها، با همكاري شركت ساماندهي صنايع و مشاغل شهر تهران، انسداد منافذ با استفاده از مواد رزين وارداتي از كشور اسپانيا در محورهاي آلوده انجام خواهد شد.

معاون امور شهری و فضای سبز منطقه اجرای تمهیدات ویژه و جلب مشارکت‌های مردمی و آموزش و اطلاع رسانی در سطح نواحی منطقه را از دیگر اقدامات در دست اجرا برشمرد و تصریح کرد: برای افزایش میزان آگاهی شهروندان نسبت به مقوله های محیط زیست و راه های حفظ آن، کارگاه های آموزشی در خانه های سلامت و سرای محله ها به صورت مستمر اجرا می شود.

وی همکاری و مشارکت شهروندان را در رعایت اصول بهداشتی و جمع‌آوری زباله را در پیشگیری از افزایش و تولید حیوانات موذی موثر برشمرد و تصریح کرد: در پی اجرای طرح های ضربتی مبارزه و کنترل جانوران مضری شهری و برپایی ایستگاه های آموزش شهروندی، تعداد پیام های 137 مربوط به طعمه گذاری از 229 پیام در یک ماه به 115 پیام کاهش یافته است.+ 12
I_DONT_LIKE_IT - 2

بازدید: 1551

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید